Informace k příjezdu na setkání v "redakci I60"
Foto: autorka

Informace k příjezdu na setkání v "redakci I60"

4. 1. 2018

Moc se na Vás všechny těšíme, proto Vám nabízíme doprovod na toto setkání, abyste nemuseli nikde bloudit. Jedná se o příjezdy vlakem na Hlavní nádraží, tam Vás příjede asi nejvíce. Pokud by potřeboval ještě někdo odjinud, napište, všechno lze zařídit. V Praze se dohodli, že budou v letošním roce opravovat to, co nestihli v tom loňském, a ještě k tomu něco přidali, takže máme spoustu uzavírek a změn v MHD.

Jak jsem četla předběžné příjezdy, budete postupně přijíždět od 11.00 hod. do 12.36 hod., možná se ještě někdo ozve.

 

Nabízíme tuto variantu:

10.30 h - 12.00 h Hana (mohu i dříve, pokud bude někdo chtít)

12.00 h - 13.00 h Olinka (bude u ní spát Maruška Pudichová po noční cestě, tak proto jsem nabídla, aby přijely až později).

Sraz bychom si daly v hlavní hale nádraží u vchodu do metra směr Letňany.

 

Je to jen návrh, diskutujte s námi, všechno můžeme změnit dle Vašich požadavků. Jen prosím potvrďte, kdo přijede a v kolik.

Samozřejmě dostanete mé telefonní čislo, ale nabídněte přátelství a budete ho mít ve vzkazech.

Pokud bude někdo potřebovat něco nakoupit, není problém, stavíme se cestou.

A můžeme pokračovat v diskuzi.

Těší se na Vás Hana a Olinka

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Maruško, vůbec není zač, ráda jsem to pro vás udělala a hlavně jsem ráda, že jsem vás všechny poznala osobně.
Marie Foltýnová
Hani,brouzdám po íčku a narazila jsem na tento Tvůj článek o setkání v redakci .Byla jsi moc hodná,že jsi nás večer doprovodila na nádraží.Moc děkuji.Setkání bylo príma.
Hana Polednová
Jarmilo, díky za info a přeji hezké nasátí (atmosféry i něčeho dobrého)!
Jarmila Komberec Jakubcová
Přijedu do Prahy ve 12.30hod. Vzhledem k tomu, že jsem zde skoro 10 let studovala znám město velmi dobře. Myslím hlavně tu starou historickou část. Na Staromák si zajdu pěšky abych nasála atmosféru města.
Hana Čadová
Kdo z přítomných by chtěl vidět orloj, tak neuvidí! V pondělí v 9 hod je naposledy. Bude se několik měsíců opravovat!
Hana Polednová
Z mých poznámek píši shrnutí vašich příjezdů na Hl.nádr. 10.1.2018: Eva Balúchová 11.00 h, Hana Práglová 11.30 h, Marie Seitlová 12.04 h, Danuše Onderková+Alena Vávrová+Jitka Caklová 12.18 h, Zdenka Žichovská 12.36 h. Ještě jsem zaznamenala dva příjezdy. Libuše Křapová 11.00 h nebo 13.00 h - ona neví a já nevím, kam přijede? Helenka Červenková 13.50 h dohupká sama? Helenko, napíši ti do vzkazů telefon a mohu přijít naproti. Prosím, jukněte, zda to platí, případně změňte. Jestli vás ještě něco napadne jako Evu B., mohly bychom se dohodnout ještě tady. Už víte všichni, v kolik budete odjíždět? Mé telefonní číslo už rozesílám do vzkazů, jak jsem slíbila v článku, těm, kteří mě o přátelství požádali. Mám i WatsApp a mohu zaslat i mail. Díky a těším se na vás!!!
Hana Čadová
Evi v kolik hod. přijíždíš a odjíždíš? Ze Star. nám. se můžeš projít Václavákem na metro C, nebo Celetnou ul. na metro C Florenc, je zde také aut. nádraží. Možností je více! Dobrovolník se najde!
Hana Polednová
Evi, určitě. Když vás přivedem, postaráme se i o doprovod k odjezdu. Já osobně s vámi k vlaku zpět odejdu.
Eva Balúchová
Pokud přijedem do Prahy,věřím,že nebudeme mít problémy dojít na místo setkání.Ale asi bychom potřebovaly doprovod po 17h k odjezdu vlaku nebo busu.Najde se dobrovolník?Po setmění jsem nejistá.
Helenka Vambleki
Dík, na mapě našla, snad najdu i v reálu :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.