Setkání, setkání všechny smutky zahání
FOTO: autorka

Setkání, setkání všechny smutky zahání

12. 1. 2018

Mám, já problém mám, jak o lednovém setkání i60 napsat jen slov padesát? V Praze na Staroměstském náměstí, v redakci sešli se íčkaři, redaktoři, čtenáři, autoři oslavit nové prostory. Z Čech i Moravy, ze severu i jihu, západu i východu na cestu se vydali. Renovovaný dům si prohlédli, krásnými vyhlídkami na Prahu se pokochali. Rádi se viděli, pobavili, s novými členy seznámili, sladké i slané občerstvení ochutnali, zahráli a zazpívali, v tanečním kole zavířili, s úsměvy nešetřili. Tajemství záhadných krabic odhalili a na dortu si smlsli. Dobrým vínkem si připili na zdraví i spolupráci. Vyřešeno. Slov je prostě dvakrát padesát.

Už je v Praze

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Souhlas, ahoj příště.
Dana Kolářová
Děkuji za milé komentáře.
Dana Kolářová
Zuzano, děkuji!
Marie Foltýnová
Danuško,napsala jsi to krátce,ale moc hezky.Je to príma,když se sejde tolik přátel.Tak ahoj příště.
Anna Čípová
Bezvadných 100 slov, které přiblížily prima atmosféru. Jen lituji, že jsem tam nemohla být.
Jana Šenbergerová
Jako bych tam byla. ♥
Dana Kolářová
Paní Doušová, díky, snímky jsou moje, ale dorty upekla a dovezla Dana Onderková. Tak na příštím setkání.
Dana Kolářová
Oli, děkuji. Tobě zase nikdy úsměv nechybí!
Marie Doušová
Dano ,neznám Vás ,ani nevím jak vypadáte , ale jste velmi šikovná a obětavá. Vaše snímky nám přiblížily redakci a také dovést a upéci takový dort bylo určitě hodně namáhavé. Škoda že jsem se nemohla zúčastnit. Dík !!!
Dana Kolářová
Aleno, děkuji za pochvalu. Slov je přesně 100. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.