Setkání, setkání všechny smutky zahání
FOTO: autorka

Setkání, setkání všechny smutky zahání

12. 1. 2018

Mám, já problém mám, jak o lednovém setkání i60 napsat jen slov padesát? V Praze na Staroměstském náměstí, v redakci sešli se íčkaři, redaktoři, čtenáři, autoři oslavit nové prostory. Z Čech i Moravy, ze severu i jihu, západu i východu na cestu se vydali. Renovovaný dům si prohlédli, krásnými vyhlídkami na Prahu se pokochali. Rádi se viděli, pobavili, s novými členy seznámili, sladké i slané občerstvení ochutnali, zahráli a zazpívali, v tanečním kole zavířili, s úsměvy nešetřili. Tajemství záhadných krabic odhalili a na dortu si smlsli. Dobrým vínkem si připili na zdraví i spolupráci. Vyřešeno. Slov je prostě dvakrát padesát.

Už je v Praze

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Je pravda,že s vámi mne všechen smutek přešel.
Lidmila Nejedlá
Danuško, díky za připomenutí.
Zuzana Pivcová
Klasická Dana - málo slovy řekne vše. Je to umění.
Hana Rypáčková
Stručně a výstižně.
Jitka Hašková
Děkuji, krásná reportáž. Každý/á fotograf/ka má sem tam něco jiného. pořád je na co koukat.
Jarmila Komberec Jakubcová
Setkání se fakt povedlo. Těším se na další. Dík za hezké připomenutí.
Blanka Macháčková
Jsem ráda, že jsem u toho mohla být.
Marie Seitlová
Danuš, odbornice na 50 slov, krásně jsi to napsala. I když jsi slova musela zdvojnásobit. To proto, že tam bylo opravdu super.
Hana Práglová
Opravdu bylo moc přijemnė.Ještė jednou všem za setkání dėkuji!!
Danuše Onderková
Opravdu to setkání všechny smutky zahnalo... Koukám, koukám a nestačím se divit. I ty špióne jeden, ani jsem tě nepostřehla. že to fotíš :-) . Tak aspoň někdo to viděl jako originál.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.