Zimní dopoledne
Foto: autorka

Zimní dopoledne

20. 1. 2018

Je sedmnáctý lednový den. Venku je vše pod tenkou sněhovou peřinou, občas vykukuje sluníčko a teplota slabě pod nulou. Je rozhodnuto. Spojím příjemné s užitečným. Na nákup nepůjdu nejkratší cestou, ale kolem řeky. Beru fotoaparát a po deváté hodině vyrážím.

Pokud máte zájem, můžete se projít se mnou.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Aničko, moc hezké fotky. ***** :-)
Anna Čípová
Všem moc děkuji za milá slova a mám radost, že se vám Rožnov v mém podání líbí. Ali, "cíl" zvládá zimu skvěle. Když jsme přišli do Rožnova v roce 1976, tak socha už tam byla a dokonce i vodotrysk.
Elena Valeriánová
**********
Lidmila Nejedlá
Aničko, ráda jsem si prohlédla tvůj Rožnov. Konečně na mne dýchla zima. Měj se hezky.
Hana Rypáčková
Moc hezké...
Zdenka Jírová
Hezké zobrazení krajiny v té letošní zimě.
Alena Tollarová
Taky to tak mám, foťák se mnou chodí i na nákupy. Co kdyby, že jo? Nejvíc mě zaujala ta souměrnost. A nejen těch břízek, ale i Tvého cíle :) Není mu zima (tomu cíli)?
Jana Šenbergerová
Kolem vody chodím ráda kdekoliv. Místy, která aspoň trochu znám, o to raději. Díky za pozvání k procházce.
Hana Polednová
Aničko, ráda jsem se pokochala krásnými záběry ze zimní procházky. Moc hezké!
Marie Seitlová
Aničko, krásná zimní procházka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.