Muzikál s vnukem
Foto: autorka

Muzikál s vnukem

23. 1. 2018

Je dnes nedělní dopoledne, popadává trochu snížek a pod ním jsou chodníky místy hodně ledové - u některých domků stojí na "stráži" sněhulák. Ale město Boskovice schůdnost mnoha chodníků vyřešilo tak, že se tam objevilo oznámení, že se v zimě neudržují. Takže je pro mnohé lepší být jen v teple domova a trochu si zavzpomínat...

Jeden z mých vnuků měl v polovině prosince 11 roků a já jako dárek jsem mu věnovala zájezd do Brna na rodinný muzikál Mary Poppins. Jeli jsme spolu s ostatními zájemci v podvečer autobusem a už to byl pro nás zážitek, vidět v okolních vesničkách hezky ozářené vánoční stromy...

Ale příběh, který jsme s vnukem viděli na Hudební scéně Městského divadla v Brně skutečně předčil všechna naše očekávání...

Děj se odehrával v Londýně na konci 19. století a jeho hlavní hrdinkou byla originální vychovatelka Mary Poppinsová, která dětský svět malých dětí Banksových prozářila hravostí, svobodou a fantazií...

Vnuk byl úplně poprve v Brně v divadle a já jsem muzikál viděla také poprvé. Bylo to pro mne skutečně něco úžasného, a jak jsem viděla nadšení vnuka, tak se to úplně přenášelo i na mne a tím se můj zážitek z představení úplně znásobil. Nejvíce ho samozřejmě svými výkony zaujaly dvě hlavní dětské postavičky v roli okouzlujících malých herců...

A závěr - byl to veliký svátek muzikálu - všichni jsme vestoje výkony všech herců náležitě ocenili dlouhým potleskem...

Kdo z vás by měl možnost zhlédnout tento nádherný muzikál, tak by se měl skvěle - všem velmi doporučuji...

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
Děkuji Vám všem za milé komentáře...
Anna Čípová
Maruško, skvělý nápad. Zajímavý dárek, krásný kulturní zážitek, radost pro vnuka i babičku. To je paráda.
Lidmila Nejedlá
Kromě toho je krásný i ten sněhulák!
Blanka Macháčková
Záslužná práce babiček. A když se zadaří vybrat divadlo, které nadchne, je to bonus do dalšího kulturního života vnoučat. Můžete být na sebe pyšná, že jste měla šťastnou ruku. To stojí za pochvalu.
Zuzana Pivcová
Jitko, překlep, Julie Andrews, zrovna jsem se o tom zmínila v komentáři u článku o Audrey Hepburn. Maruško, to potěší, když se to líbí i mládeži, že? O co lepší než protažený obličej! :-D
Věra Ježková
Hezký příběh, Mary Poppins je prima.
Naděžda Špásová
Viděla jsem ten americký a byl taky moc pěkný. Nově jsou natočeny dva filmy s Emmou Thompson Chůva Nanny McPhee, které jsou námětově podobné. Vnučka byla v prosinci u nás na Děti ráje od M. Davida a taky se jí to moc líbilo. Já tedy, až na pár výjimek, muzikály nemusím. Ale vám tu radost opravdu přeju.
Libor Farský
Tleskám všem dětským hrdinům a nápadité babičce.
Hana Polednová
Zdeni, hezký zážitek pro tebe i pro vnuka z krásného představení. Dětská radost je potom dvojnásobná radost pro babičku z hezky vybraného dárku..
Jitka Hašková
Ten muzikál znám. Byl zfilmován v r. 1964 a Julia Roberts získala Oscara za hlavní roli. Moc mě to tenkrát uchvátilo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.