Zimní odpoledne
FOTO: autorka

Zimní odpoledne

27. 1. 2018

Většina dnů letošní zimy je bez sněhové pokrývky a slunečního svitu. Ale občas se stane malý zázrak a zima se ukáže ve své kráse. Tak se stalo v pondělí 21. ledna. Při pohledu z okna jsem zajásala, že konečně vyrazím fotit beskydské kopečky. Když jsem otočila list stolního kalendáře, bylo po radosti. O programu dne rozhodla poznámka „13.30 – zubařka“.

Jaké bylo zimní odpoledne v našem městě, uvidíte ve fotogalerii. Zvu vás na krátkou procházku.    

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji za vaše řádky. Jsem ráda, že se vám Rožnov líbí. Evo,bližší vrchol je Myší hora a vzdálenější Malý Javorník.
Alena Tollarová
Aničko, pokaždé se s Tebou ráda projdu a připomenu si místa, kde bylo milo!
Jaroslava Handlová
Krásný rožnovský zimní den. Aničko, díky za vzpomínky na letní sraz.
Dana Kolářová
Rožnovské zimní foto střípky vyvolávají příjemné vzpomínky na letní prohlídky.
Eva Mužíková
Krásné fotky Aničko. Zaujaly mne ty kopce nad řekou na jedenácté fotce????
Eliška Murasová
Aničko, parádní slunné fotky. Díky za přiblížení, uvědomila jsem si, že i když jsem v Rožnově byla nesčetněkrát, tak nikdy v zimě.Vidím, že město je hezké po celý rok.
Věra Ježková
Ráda jsem se prošla. Díky.
Elena Valeriánová
Rožnov v tvém podání je krásný po celý rok.
Alena Vávrová
Bílá zima se sluníčkem je hezká kdekoliv a u vás tím spíš. Taky se mi hned vybavily krásné momenty z pobytu u vás v Rožnově.
Blanka Macháčková
Máte to v Rožnově hezké.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...