Vzpomínková
Foto: archiv autora

Vzpomínková

7. 2. 2018

Z Tuzexu rifle i košili

na mladém těle jsme nosili

 

dlouhé vlasy k ramenům

když si na to vzpomenu

 

husté černé vlasy

joj to byly časy

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Nic z toho jsem nezažila, a přesto jsem šťastná byla. Kluci se mi líbili v jakékoliv košili. A když ještě měli vlasy, joj, to byly krásné časy. :-)
Dana Puchalská
Super. My holky si ještě uvazovaly košili a trika na uzel aby byla vidět ta značka džín. A na nohou buď kristusky( ale to jsme ty džíny musli zarolovat až po kolena) a nebo důchodky. A na ně jsme si dávaly bambulky a nebo si jw u vyšívaly. A kdo měl ty džíny volné tak to bylo zlý. Oblíkaly.jsme.je v leže. Jo byly jsme holky bláznivý. Ale bylo to fajn. Otec jim říkal štruksáky. A první moje džíny byly krásné a na zadku měly připnutý papírový obrázek s dostavníkem. Táta mi je koupil když mně bylo asi 10 let.
Jana Kollinová
Omlouvám se, pane Horenský.
Jana Kollinová
Líbí se mi verše, protože jsou mnohdy nejniternější vzpomínkou. Libore, omlouvám se, ale mne více oslovila úvodní fotografie a protože je uvedeno z archivu autora, prozradíš víc nebo odtajníš dalšími verši?
Věra Ježková
Jednou mi maminka vyžehlila na džínách puky.
Libor Farský
My měli dlouhé vlasy na střední škole zakázány, údajně to byla dekadentní móda Západu.
Marie Doušová
Dobrý!!
Zuzana Pivcová
Takhle vzpomínat se mi líbí. Také jsem měla první džíny Wildcat. Ale další - vestu, bundu, sukni - až později. Na to už nebyly bony. Ta fotka je bezvadná, podobu máte stále! :-D
Hana Rypáčková
Ano a džíny prali v řece na těle , košile silonové rozeplé k pupíku nesály pot, však cítili se skvěle.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...