Proč to bolí?
ilustrační foto: pixabay.com

Proč to bolí?

6. 2. 2018

Vezmu všechno do svých dlaní,

i tvou bolest za svítání,

pošlu já ji po vodě,

nic nenechám náhodě.

 

Přečtu stránky nepopsané,

ty známé, i méně známé,

Budu číst i mezi řádky,

vrátíme se do pohádky.

 

Tak tu čekám na tvé psaní,

naše první odevzdání

bude tam hrát hlavní roli,

tak mi řekni, proč to bolí ?

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Bartošová
Hezkýýý!
Jitka Chodorová
Děkuji všem, co pochopili mou bolest, zvláště mým kamarádkám, které ví, o čem se v mých básních píše.Ale i ostatním díky za komentáře.
Jarmila Peerová
" Bolavá básnička " Jituško,ale život nám dává do cesty různé nástrahy,bolest a čekání jsou jedni z mnoha...Z celého srdce Ti přeji,aby jsi se dočkala dobrých zpráv,které odplaví bolest do nenávratna....
Lidmila Nejedlá
Určitě to přebolelo a zůstaly jen vzpomínky a ty už nebolí.
Jana Šenbergerová
Pěkné. ♥
Soňa Prachfeldová
Děvčata vy umíte !
Alena Várošová
Jituš,jak vžíváš se do své situace a moc Tě chápu a rozumím.Citová báseň,plná lásky,citu,něhy,smutku i bolesti.Jen ten kdo prožívá tyto vlastnosti,může napsat takovou báse%n.Děkuji Jitko,ale byla bych raděii,kdyby se tvá dušička rozveselila a napsala báseň o lásce, radosti a štěstí. Moc bych Ti to přála,ale i spousta tvých čtenářů a kamarádek.
Jitka Chodorová
Děkuji Elen!
Elena Valeriánová
Odpověď neznám , ale báseň rytmická jen melodii přiřadit.
Jitka Chodorová
Děvčata děkuji za vaše komentáře.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...