Řeka
FOTO: autorka

Řeka

10. 2. 2018

Ráno 6. února bylo mrazivé a zalité slunečním svitem. Byla jsem zvědavá, co vykouzlil první velký mráz letošní zimy na hladině řeky. A že se snažil. Žasla jsem, obdivovala ledovou krásu a cvakala. Ráda se s vámi o tu nádheru podělím.

Následující den ráno jsem byla u řeky znovu. Výrazné oteplení se postaralo o překvapení. Z ledové krásy nezbylo nic.

Snad ještě přijdou krásné zimní dny. Přeji to hlavně dětem, které mají a nebo budou mít jarní prázdniny.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Opět moc krásné fotky Aničko ! Je škoda, že zima je ted taková netypická - den mrzne, další den je obleva
Jana Šenbergerová
Zima je mocná čarodějka a Anička vnímavá fotografka. Dobré spojení je na výsledku vidět.
Blanka Macháčková
Moc hezké připomenutí jak má zimní řeka vypadat.
Věra Ježková
Aničko, ty vaše krásné fotky! A, jak píše Jitka, pohlazení po duši. Díky.
Jitka Hašková
Děkuji za krásné pohlazení po duši po ránu.
Zuzana Pivcová
Jako obvykle, Aničko, moc krásné!
Marie Ženatová
Moc hezké, díky Aničko...
Marie Novotná
Nádhera.*****
Dagmar Bartušková
Ančí, super fotky, ze kterých takhle po ránu pořádně mrazí. Ty jsi cvakala a cvakala, a mně z té zimy drkotají zuby. Tříbarevný vějíř jsem poznala, i našla koruny stromů. A to zrcadlení, to je nadhera!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.