Fotoreportáž: Toužebně očekávaný sníh
Foto: autorka

Fotoreportáž: Toužebně očekávaný sníh

11. 2. 2018

Dnešní den byl konečně zimní .Vydejte se se mnou za pomíjivou bílou krásou.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Doušová
Povedla se Vám zimní poezie ve snímkách ,které potěší a pohladí po duši. Dík!!
Hana Rypáčková
Snad se sníh ještě udrží, už to tu taky taje. Jitko, klepni na YouTube a na rámeček celá obrazovka. Kdyby někdo chtěl za sněhem, ozvěte se. Vyjedem za ním si vláčkem za město..
Elena Valeriánová
Hani, nejdřív mi to nešlo spustit, ale nakonec se mi to povedlo. A kochala jsem se. Nejvíc se mi líbí fotka stromů, mostů, vody a cvičiště pod sněhem a ... prostě všechny. Jsou jiné, z jiného kraje, ale krásné. Bezva zážitek.
Alena Vávrová
Haničko, paráda! Umíš.
Helena Votíková
Moc pěkné, Hrad je jak z pohádky.
Marie Seitlová
Hani, moc se ti fotoreportáž podařila.
Blanka Macháčková
Moc hezky zpracované fotografie. Prezentace mám ráda. A ta zasněžená zimní v holé zimně potěší.
Zuzana Pivcová
Ráda bych se s Tebou vydala, případně bych i nesla kousek cesty Vendu. Takhle se musím jen dívat, ale je to krásné!
Jitka Hašková
Překrásné. Škoda, že to nešlo zvětšit na celou obrazovku, abych si lépe vychutnala fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.