A pak to trochu bolí
Ilustrační foto: pixabay.com

A pak to trochu bolí

21. 2. 2018

Odmítneš
a pak to trochu bolí,
jak z lahve rozbité
když zaryje se střep,
procitneš
a rty jsou plné soli
a nitro odkryté
ti říká Teď mě slep.

Slízneš sůl
a hledáš sladkost žití,
jak barvy smíchané
a nápěv s ozvěnou,
lásky půl
se v rukou nezachytí,
jen listy zmuchlané
se kolem přeženou.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
♥♥♥
Květa Chobotová
Vážená Zuzko, jako vždy Vaše úžasné ,dokonalé verše mě zasáhly až do morku kostí....s pokorou k Vám květa
Jana Šenbergerová
Protéká tebou moudrost věků a všechno je to o člověku. Tak trefné, jako zásah střelce. Nechybí rozum, ani srdce. :-)
Oldřich Čepelka
Ta Zuzčina imaginace - představivost, tvorba obrazů v jednom nebo dvou verších, to je úžasný!!
Olga Štolbová
Z tvých veršů na mě,skoro pokaždé, vykouknou kousky mého života, někdy nádherné, jindy smutné. Ale vždycky se zastavím a žasnu jak úžasně to dokážeš ozvláštnit. Díky... ********
Jiří Libánský
Když někdo něco prožije a potom si přečte něco podobného takhle dokonale popsané, je to zásah do černého. Znova a znova žasnu. A tohle se Ti obzvlášť mimořádně povedlo.
Marie Doušová
Zuzko máte talent a máte krásnou duši.Dík!
Alena Tollarová
Zuzko, já zas a znovu žasnu, jak několika slovy dokážeš popsat pocity. Až se mi srdce sevřelo.
Věra Ježková
Zuzko, ty dovedeš člověku sevřít srdce. A vyvolat v něm spoustu pocitů a vzpomínek. Díky. ♥
Blanka Macháčková
Hezká poesie po ránu je velmi příjemný start dne. Jako vždy krásné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.