Super sraz i60 v Ostravě!
FOTO: autorka

Super sraz i60 v Ostravě!

23. 2. 2018

Na čtvrtek 8.3. ve 14 hodin zveme všechny na historicky 1. společné setkání ičkařů v Ostravě a současně můžeme oslavit MDŽ.  Zveme všechny, kteří mají zájem, z Ostravy, okolí i ze vzdálených míst.

Jsou zváni i muži, není to jenom dámské setkání. Není třeba karafiátu, ale důležité je mít s sebou dobrou náladu.

Pokud pojedete ze vzdálenějších míst, tak vlakem do Ostrava-hlavní nádraží a kteroukoli tramvají na zastávku Elektra, stačí 10 minutová jízdenka. Vítáme i ičkáře z Čech...

Odtud na Masarykovo náměstí k památnému sloupu. Společně se přesuneme do zajištěných prostor. Pokud se někdo opozdí a nebude vědět kam, nevadí, máme telefony a případně přijdeme naproti.

 Na všechny se srdečně těšíme.

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Pudichová
Věřím, že tentokrát to vyjde. Do Ostravy mám coby kamenem dohodil a jsou prázdniny. V Našem okrese.
Danuše Onderková
Samozřejmě, aspoň se potom zapojíte i zde na ičku.
Hana Práglová
Ano,setkání s přijemnými lidmi je vždy možné!!!☺☺☺
Alena Procházková
Ahoj, ještě nejsem senior(mám 55) a na i60 chodím sem tam... Články se mi líbí. Protože jsem z Ostravy, ráda bych přišla na váš srazík. Je to možné?
Danuše Onderková
Květo, místo ještě upřesním, rádi tě mezi námi uvidíme přidávám si tě do přátel a napíši ti tel.č.
Květa Řičánková
Mohla bych vědět místo posezení,nemám na nikoho kontakt,zatím je to 50:50 že bych přijela.
Hana Rypáčková
Tak si to hezky užijte.Také bude prý v Praze. Já dnes jdu na retro diskošku s pěti diskžokeji z mládí. Asi tam budeme nejstarší.
Olga Štolbová
Ahoj Ostravo, přeju krásné setkání. ♥
Danuše Onderková
Ájo určitě, dáme vínko nebo i pivko.
Alena Vávrová
Přeji zdar prvnímu setkání v Ostravě!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.