RETRO PANENKY
Ilustrační foto: pixabay.com

RETRO PANENKY

2. 3. 2018

Vážení a milí íčkaři a íčkařky. Včera mi poslal můj bývalý kolega tip na zajímavou reportáž. Bude ji vysílat ČT 1 v pořadu Toulavá kamera. A sice 4.3.2018. Kdyby měl někdo zájem, pošlu @ na paní, která těm babičkám vozí různý materiál na opravy panenek. Přeji všem krásný den.

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Sice se na Toulavou kameru dívám téměř pokaždé, ale i tak děkuji za upozornění. Růženka asi škytala ?
Jana Šenbergerová
Také jsem se do Bobrové za panenkami "vypravila". Zajímavé muzeum, spousta exponátů, za kterými se skrývá ještě větší spousta práce paní Roháčkové. Také jsem u toho myslela na naši Růženku Antlovou.
Dagmar Bartušková
Právě se na paní Roháčkovou a její krásné panenkove království v Bobrové dívám.
Marie Seitlová
Toulavku sleduji pravidelně, tak se těším. Upozornila jsem jsem i kamarádku, která sbírá panenky.
Hana Rypáčková
Toulavku zapnu, když jsem doma,jsou iknihy...
Eva Mužíková
Podívám se ráda.
Zuzana Pivcová
Já se sice na TV nedívám, ale bude to jedna z výjimek, protože to jistě bude pěkné. Snad si toho všimne i Růženka Antlová., která má svou velkou sbírku panenek, o kterých už psala. Díky.
Naděžda Špásová
Na Toulavku se dívám, tak se uvidí.
Věra Ježková
Dano, díky za tip. Na Toulavku se díváme pravidelně, těším se.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.