Březen – za kamna vlezem
FOTO: autorka

Březen – za kamna vlezem

8. 3. 2018

Pro první březnový den tato pranostika platila. Ale když je krajina po několika šedivých dnech ozářená slunečním svitem a sníh se třpytí, tak srdce fotografa zaplesá a musí vyrazit z tepla domova. Mráz byl rekordní pro letošní zimu, teploměr ukazoval rovnou dvacítku.

Dobře oblečení jsme s manželem vyjeli autem nad město, zaparkovali u autobusové zastávky Uhliska /místní část Rožnova/ a vydali se do míst dalekých výhledů. Ale ouha. Vrcholy Beskyd byly v oparu. Toulala jsem se po pastvinách, pozorovala proměny sněhové pokrývky a cvakala a cvakala. To byla nádhera.

Když jsme se vraceli k autu, stály na zastávce dvě slečny. Po dotazu, kam mají namířeno, jsme jim nabídli svezení. A tak dobrým skutkem jsme zakončili náš malý výlet.

Zvu vás na malou procházku zasněženou krajinou.  

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji za milé komentáře. A jak krásně křupal sníh pod nohama. Dnes už je všude zeleno, jaro přichází i do hor.
Dana Puchalská
Vypadá to, jako kdyby byly na Sahaře bílé duny. Krása. Jak nemám ráda zimu, tak tohle se mi moc líbí. Prostě pohádka.
Lidmila Nejedlá
Aničko, takovou krásnou zimu jsem letos viděla jen na tvých fotografiích. Tak díky.
Marie Doušová
Krajina nádherně ztvárněná na fotkách potěšila oko.
Alena Tollarová
Já sním o vánocích bílých! Ale vlastně ani by to nemusely být vánoce. Zabořila bych se do bílé peřiny a pak hurá na horkou čokoládu. Nebo něco onačejšího?
Věra Ježková
Krásná procházka, díky.
Elena Valeriánová
Aničko, prosím, co je to to bílé na tvých fotkách? Kdysi jsme se s něčím podobným, pokud si dobře vzpomínám, koulovali. Ale ne, to není ono. A nebo přece? Že by sníh? :-) :-) :-) :-D
Naděžda Špásová
Aničko, vaše fotky nezklamou, jsou moc hezké.
Jana Šenbergerová
Krásně tam bylo, krásně.
Marie Ženatová
Aničko díky moc za tu bílou nádheru...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.