Vstupuješ
ilustrační foto: pixabay.com

Vstupuješ

16. 3. 2018

Vstupuješ do mých dveří,
do končin důvěrných,
dnes už se nezešeří
a usnout byl by hřích,
poselství známých kroků
mé dveře nemíjí
a láska bez nároků
se štěstím opíjí.

Vstupuješ do vzpomínek,
vnímám tě v povzdálí,
dech s vůní konvalinek,
když jsme se líbali,
vyznání pomíjivá
mi sídlí v paměti,
lásky však neubývá,
nemizí ve smetí.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Petr Halda
Tak tohle je opravdu krása ! Prostě nádhera, závidím vám ten talent a schopnosti. Já ve své veršové minulosti dokázal tak zplodit tak leda blbosti typu : Já mám doma kolo, je v něm plno drátů, já jsem na tom kole přejel svého tátu... Vy válíte ! Gratuluji !
Hana Šimková
Zuzanko, člověk tě musí milovat. Ty dostaneš snad úplně každého Je to tak vzácné, až se tomu nechce věřit. Jak může v tomto hrubém světě kvést něco tak vzácného jako jsi ty. Vážím si toho moc.
Elena Valeriánová
*****
Olga Štolbová
Zuzko, díky. Tvé verše mě pokaždé trochu zkrásní den.... ♥ ******
Eliška Murasová
Zuzano, Vy jste velmi bohatá a umíte se o svůj dar podělit. Děkuji!
Alena Vávrová
♥♥♥
Jiří Libánský
Nostalgie? Hezky psané.
Lidmila Nejedlá
Láska, někdy ji zapomínám, ale ty mi ji svými básněmi vždy připomeneš a vrátíš na půl cesty v ústrety. Tak ráda tvé verše čtu a pročítám.
Květa Chobotová
Moc děkuji za nádherné verše a přeji z celého srdce hodně lásky a porozumění, v úctě květa
Hana Novotná
Jako vždycky moc hezké

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...