Dobojováno: Známe všechny vítěze fotosoutěže na téma "Obrázky zimy"
Autor: Karel Kafka

Dobojováno: Známe všechny vítěze fotosoutěže na téma "Obrázky zimy"

20. 3. 2018

Ačkoliv to venku vypadá, že pořádná zima teprve začíná, už za tři dny přivítáme jaro. Ano, zima, tedy alespoň ta kalendářní, je za námi a skončila i naše fotosoutěž "Obrázky zimy".

Jak jsme uvedli při jejím zahájení, ze všech soutěžních snímků bude vybráno šest fotografií, které se objeví v nástěnném kalendáři na rok 2019. O autorech prvních třech vítězných fotografií rozhodovala redakce. Nakonec vybrala tyto tři:

 

Psi-snehove-radovanky-...-2.jpg

Marta Nosková - Psí sněhové radovánky

Měkotová_kouř.jpg

Lenka Měkotová - Kouř v lese

Cakl_sykora.jpg

Radovan Cakl - Sýkora modřinka

 

Další tři snímky vybírali sami čtenáři portálu i60. Nejvíce čtenářských hlasů posbíraly tyto fotografie:

Rypáčková_Večerní Otava.JPG

Hana Rypáčková - Večerní Otava

Žichovská_Zimní Jeseníky.jpg

Zdenka Žichovská - Zimní Jeseníky

Jiří Hudeček_Borovice.JPG

Jiří Hudeček - Borovice

 

Ještě jednou gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří se soutěže aktivně zúčastnili a potěšili čtenáře svými fotografickými úlovky letošní zimy.

A co bude dál? Už zítra přivítáme jaro. A tak se samozřejmě nabízí fotosoutěž "Obrázky jara". V redakci však zvažujeme, zda nespojit jaro, léto a podzim do jedné soutěže, které by probíhala během podzimu a čtenáři by do ní vkládali snímky ze všech tří ročních období najednou. A nová soutěž by mohla být zase po čase na úplně jiné téma. Co si o tom myslíte?

 

 

 

fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Blahopřeji všem vybraným autorům.
Zuzana Pivcová
Gratuluji všem a už dopředu se těším na kalendář. A doufám, že o něj bude stále větší zájem.
Hana Rypáčková
Těším se na obrázky jara a na kalendář s fotečkami íčkových přátel. Děkuji řece Otavě, je krásná na svém toku a je mi inspirací.
Libuše Heulerová
Velká gratulace Hance, Zdence i Jirkovi a poděkování všem ostatním za krásná foto. :-)
Jiří Hudeček
Fotky, které vybrala redakce i ty, které vybrali íčkaři se mi velice líbí a mám k nim velmi dobrý vztah. Je o mě známo, že miluji přírodu a tak si fota stále prohlížím. Samozřejmě jsem rád, že čtenáři vybrali i mojí fotografii a tímto jim chci moc poděkovat. Gratuluji Martě, Lence M., Radkovi, Hance a Zdeně.
Anna Čípová
Gratuluji Hance, Zdence a Jiřímu. Mé poděkování patří všem, kteří se soutěže zúčastnili.
Lenka Hudečková
Gratuluji všem a největší radost mám samozřejmě u Jiříkových borovic, z Jeseníků, které se nám vloni moc líbily. takže Zdeni, paráda a milujeme i Otavu (my hlavně v Sušici), ale je nádherná určitě všude. Nu a psí radovánky jsem od prvního spatření bodovala jako super fotku. Takže radost ze všech výher, i od Radka a Lenky M.
Zdenka Jírová
Blahopřeji všem vítězům. Bylo těžké vybírat, všechny fotografie byly krásné.
Hana Polednová
Gratuluji dalším třem výhercům.
Marie Seitlová
Gratuluji všem dalším výhercům.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.