Čím se bavím já (2)
FOTO: autorka

Čím se bavím já (2)

8. 4. 2018

K tomuto příspěvku mě inspirovala paní Hana Šimková, která se baví výtvarným uměním. Já se bavím jídlem. Přebírám štafetu, a doufám, že další budou pokračovat. Vždyť jsme tady určitě jedna šikula vedle druhé!!! Nejde jen o to, se pochlubit, ale i inspirovat. Znáte to - špatný nápad, který zapad. A když nás nepochválí druzí, tak se zkrátka musíme pochválit sami. :-)

A pokud mají chlapi pocit genderové nevyváženosti, nechť se připojí také.

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Tak to je nádhera! Jedna z těch která má zlaté ruce! A také zlatý mozek, neboť nápad se zrodil v hlavě!
Helenka Vambleki
Slintám, to je nádhera, pozlatit tak šikovné ručičky!!!
Libor Farský
Úžasné. Je to vlastně svým způsobem také druh výtvarného umění, kterému by slušelo místo v galeriích. Jsem přesvědčen, že by Blanka měla šanci i vyhrát mistrovství světa !!!
Ladislav Vesecký
To je ale nádhera.
Marie Doušová
Paní Blanko, skoro bych se neodvážila něco tak úžasného začít jíst. Je to opravdu umělecké dílo. Také jsem pomáhala kamarádce zdobit mísy, ale tak úžasně jako vy to nedokážu. Děkuji za inspiraci.
Tamara Brebisová
To je náááádhera Blaničko, jsi šikulka !!!! A přátelé, já měla i tu čest něco z té krásy ochutnat , mňam ....
Dana Puchalská
Paráda.A vím o čem mluvím. Jsem totiž manželka profesionála. Jste šikulka.
Blanka Macháčková
Vaše chvála je moc příjemná. Prosím, přidejte se i vy se svými výtvory, ať máme co chválit a na co koukat. Většina mís byla dělaná pro kamarádky na svatby jejich dětí, takže se vždy snědly. A je pravda, že jsem vám ukázala to nejlepší. Občas se to také nepovede.
Alena Tollarová
To je parádních laskomin! Kdy můžu přijet na ochutnávku?
Marie Novotná
SUPER,oči by jedly.Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...