Otvírání pramenů v Luhačovicích
Foto: Anna Čipová

Otvírání pramenů v Luhačovicích

7. 5. 2018

Vzhledem k blížícímu se termínu zařazujeme pro zájemce ještě jednou tento příspěvek. Podle sdělení Majky Seitlové existuje i možnost přespání (dvě noci) pro dvě osoby. Tak neváhejte!

Od 11. 5. do 13. 5. 2018 se v Luhačovicích zahajuje lázeňská sezona. Je to pěkná podívaná, město i lázně jsou krásně vyzdobené.Bude připraven bohatý program a v neděli se navíc světí prameny.

Protože někteří členové i60 měli přání Luhačovice navštívit, tak letošní jarní setkání portálu i60 bude zde.                                                                  V sobotu i v neděli zde budeme a počkáme na Vás na vlakovém nádraží nebo si dáme sraz u pošty.

Udělejte si čas a přijeďte, všichni jste srdečně zváni.

 

Marie Seitlová
Anna Čipová

 

 

Hodnocení:
(4.8 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Užijte si otvírání a prameny nevypijte :)
Eva Balúchová
Ráda bych,ale v neděli už máme doma další akci.
Marie Seitlová
Evi, přijedeme v 9:18. A nechceš využít těch 2 noclehů a být s námi až do neděle ?
Eva Balúchová
Děkuji Majce za nasměrování na článek.V kolik přijedete v sobotu,ráda bych se s vámi potkala.Jedu po o domů.
Hana Rypáčková
Já taky pražské...Je knižní festival.
Věra Ježková
Milá děvčata (a chlapci), hezky si to užijte. Já půjdu až v neděli na setkání pražské. :-)
Eva Balúchová
Když vidím,že od Prahy tam budou už v pátek,tak se k nim přidám ve vlaku a v sobotu bych jela dom.Doufám,že budu mít kde hlavu složit.
Jitka Caklová
Evo, jak napsala Olinka níže ve 14:51 přijedu v pátek v 11:18 a odjíždím v neděli ve 14:31. Jízdenky s místenkami mám koupené a pokud mě něco nepřejede, budu tam :-) a těším se moc.
Eva Balúchová
Bude někdo z vás v Luhačovicích už i v pátek?V sobotu bych tam mohla být v 11h,ale zpět bych musela jet už 16.30.Zatím cestu zvažuji.
Hana Polednová
Mám v tuto dobu setkání spolužáků ze základky po 50 letech. Přeji všem hezké setkání při této příležitosti.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.