Otvírání pramenů v Luhačovicích
Foto: Anna Čipová

Otvírání pramenů v Luhačovicích

7. 5. 2018

Vzhledem k blížícímu se termínu zařazujeme pro zájemce ještě jednou tento příspěvek. Podle sdělení Majky Seitlové existuje i možnost přespání (dvě noci) pro dvě osoby. Tak neváhejte!

Od 11. 5. do 13. 5. 2018 se v Luhačovicích zahajuje lázeňská sezona. Je to pěkná podívaná, město i lázně jsou krásně vyzdobené.Bude připraven bohatý program a v neděli se navíc světí prameny.

Protože někteří členové i60 měli přání Luhačovice navštívit, tak letošní jarní setkání portálu i60 bude zde.                                                                  V sobotu i v neděli zde budeme a počkáme na Vás na vlakovém nádraží nebo si dáme sraz u pošty.

Udělejte si čas a přijeďte, všichni jste srdečně zváni.

 

Marie Seitlová
Anna Čipová

 

 

Hodnocení:
(4.8 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Musí to být krásné, ale jestli se tam vydám...Prý se musí hodně dopředu objednat ubytování, za den se to nedá zvládnout. Díky, děvčata.
Eva Balúchová
Já se rozhodnu až na poslední chvíli.Nějak se mě s jarem začíná plnit diář.
Zuzana Pivcová
To jsem tomu dala, myslela jsem, že je to příští týden.
Marie Novotná
Škoda,to asi nestihnu.Budu na vás myslet.
Naděžda Špásová
Hezky si to všichni užijte. Pro nás je to hodně daleko a šetříme na Plzeň. :-)
Elena Valeriánová
Tak tentokrát beze mě, budu ve Zlíně až týden po této akci. Mějte se tam krásně a užijte si to.
Věra Ježková
Přeji vám hezké setkání.
Olga Štolbová
Dík z pozvání. Z Prahy jede Olga a Ája, cestou přibude Jitka C. Kdo se k nám přidá? Už teď se těším, doufám, že nás bude víc a ještě víc.
Marie Ženatová
Na zahájení lázeňské sezóny jsem zde byla loni, letos budu také na Vás všechny ráda vzpomínat...
Jana Šenbergerová
Už mám jinou akci, ale určitě si na vás vzpomenu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.