Kde to je?
Foto: autorka

Kde to je?

10. 4. 2018

Vážení íčkaři.

Poznáte někdo, co je to za město? První zmínka o něm je z roku 1323. Najdeme tam kostel sv. Matěje. V zámecké sýpce je muzeum Vladimíra Preclíka. Také tam již od r.1884 fuguje a úspěšně keramická škola. V městě je také moc krásný zámek. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Ano je to Bechyně. Je vidět, že se každému kdo tam byl, líbila a rád na ní vzpomíná. Teď je to tam fakt krásné. Krásně to tam opravili.
Marie Faldynová
Jezdíme tam už několik let, takže jsem to poznala. V Bechyni je krásně.
Jan Fencak
Tipujem Bechyne, zo Slovenska sme tam cestovali na dvojrocny "vylet" do kasarni. Vydarena fotografia, byt primatorom tohto mesta, tak si z nej da, urobit obraz do kancelarie
Soňa Prachfeldová
Ano , poznala jsem a byla tam.
Hana Rypáčková
Ano.Poznám.
Věra Ježková
Byla jsem tam. Je tam krásně. O Preclíkovi jsem nevěděla.
Hana Polednová
Ano, vím kde to je, poznala jsem podle fotografií.
Naděžda Špásová
Našla celkem rychle. Posílali jsme tam lidi do lázní. Osobně jsem tam nikdy nebala. Stačil preclík.
Jana Šenbergerová
Nikdy jsem tam nebyla, ale navedla mě keramická škola. Odtamtud jezdili do lázní Jeseník piloti čs. armády na rekondiční pobyty.
Alena Tollarová
Hledat nebylo třeba. Jako děvče jsem tam byla s CKM na dovolené. A šťávu to mělo už tenkrát. Akorát zámek byl zavřený.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.