Vycházka v květnu
FOTO: autorka

Vycházka v květnu

4. 5. 2018

Je dnes nádherné svěží ráno.

V noci u nás po dlouhé době hezky zapršelo, takže nemusím zalévat všechno to, co jsem včera večer zasadila.

Mohu se klidně chvíli posadit k počítači a trochu se s Vámi všemi podělit o hezký nedávný zážitek...

Udělala jsem si nádhernou vycházku po cyklostezce z Boskovic do malebné místní části Mladkov - žije zde asi 300 obyvatel. Několikrát jsem ji projížděla na kole s menšími vnoučaty, o tomto prodlouženém víkendu už měli výlet s rodiči do Orlických hor, další vnoučata také byla na výletě na kolách s rodiči - takže jsem si ráda užila klidu při své procházce.

A protože mám volné ruce, tak v nich mohu mít foťáček. A jak jdu pomalu, tak se také daleko víc mohu kochat krásnou, opojnou a přímo omamně vonící krajinou. V Mladkově mi menší chlapec ukázal možnost další vycházky do zajímavého okolí a také se mne zde ujala tamní předsedkyně osadního výboru a velmi ráda mne provedla na obecním úřadě výstavou lidového umělce Bohuslava Odehnala, který žije v Mladkově.

Výstava se koná v rámci výročí 600 let Mladkova. Pan Odehnal namaloval poslední obraz před 4 roky, kdy mu bylo 84 roků, jeho tvorba je skutečně obdivuhodná.

A teď už Vás všechny zvu na malou vycházku zajímavou krajinkou...

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
Děkuji Vám všem za milá slova...
Blanka Macháčková
Moc příjemná procházka díky vašim fotkám.
Alena Tollarová
Do těchto končin se asi nepodívám, ale vycházky jsou krásné všude. A protože sbírám kapličky a křížky, potěšily mě fotky obzvlášť.
Anna Potůčková
Miluji jarní vycházky - příroda je jak malovaná ! Krásné fotky i článek !
Naděžda Špásová
Každá procházka do jarní přírody je krásná, taková určitě byla, Maruško, i ta tvoje. Moc hezké fotky. :-)
Marie Seitlová
Pěkná procházka doplněná fotkami.
Jana Šenbergerová
Mladkovem jsme o víkendu 2x projížděli. Krajina je tam líbezná.
Jana Kollinová
Máte krásné nezapomenutelné zážitky přímo kolem sebe, na kole s vnoučaty, možná i pěšky. Oslavu máje nabízí tři kvetoucí stromy. Přeji mnoho dalších vyjíždět nebo procházek krajem, který je vám blízký.
Eliška Murasová
Hezky se Vámi prochází!
Libor Farský
Děkuji za hezkou vizuální vycházku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%