Floria Kroměříž
Foto: autorka

Floria Kroměříž

9. 5. 2018

Kromě známější Flory Olomouc se každoročně pořádá i Floria Kroměříž.

Letos bylo lákadlem dvanáct obrovských kytic znázorňujících slavné ženy české historie nebo určených pro ně - jako kněžna Libuše, Anežka Přemyslovna, Ema Destinová, Toyen a další. V pátek jsme mohli sledovat, jak takové „sochy“ vznikají.

Slovy se ta nádhera nedá popisovat, fotky řeknou víc.

Autor: Irena Drob
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
I já se přidávám k těm, kterým se příspěvek moc líbí. Ne každý se na tuto výstavu vypravil, a proto jsme rádi, že si tu nádheru můžeme prohlédnout zprostředkovaně na těchto povedených fotkách. Skvělá práce zahradních architektů i fotografky !!
Marie Ženatová
Díky za překrásné fotečky...
Eva Mužíková
No to je nádhera, díky.
Marie Seitlová
Diky za pěknou procházku Florii, krásné kytice.
Anna Potůčková
Ač to mám téměř za rohem, nebyla jsem tam, což dle fotek je velká škoda !
Naděžda Špásová
Květiny mám moc ráda, škoda, je Olomouc tak daleko. Hezké obrázky.
Jana Šenbergerová
Zajímavý nápad, nádherné kytice. Díky za prezentaci. :-)
Marie Doušová
Nikdy jsem neviděla nic podobného a je to úchvatné . Fotky mě okouzlily.a smekám před umělci tohoto umění. Dík.
Zuzana Pivcová
Aranžovat květiny je umění už samo o sobě. Ale ještě z nich vytvářet osobnosti slavných žen, k tomu musí být velká představivost a nadání. Každá osobnost je i z vnějšku pojata úplně jinak. Díky.
Dana Puchalská
To je nádherně provedená výstava. Smekám před šikovnými floristy.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...