Příběh na 50 slov: Tři v jednom…
Foto: autorka

Příběh na 50 slov: Tři v jednom…

16. 5. 2018

O kávě? Nikoliv. Tak o čem? Hádejte. Slunce a modro oblohy. Pod ní Svět knih z domova i ze světa. K tomu „Všechny barvy lásky“. Divadelní představení Hany Švejnohové a Lenky Filipové Kudelové. Staroměstské náměstí. Dárek redakce ke Dni matek od i60. Děkujeme. Už víte? Jeden krásný den! V Praze.

Redakce i60

fota:autorka

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Zdá se, že se přiblížil další, určitě krásný den v Praze.
Dana Kolářová
Lidmilko, děkuji.
Lidmila Nejedlá
To jsi celá ty, Danuško, stručná a pohotová. Těším se na další setkání.
Hana Rypáčková
Dano, bylo to vážně krásné, kamarád tam pobyl celé tři dny..Já byla víc s rodinou...Ale mám jednu knížku.
Dana Kolářová
Alenko, děkuji.
Dana Kolářová
Děkuji, Maru. Do Plzně se těšíme, všichni se zas uvidíme, u ohýnku zapějeme, na pivečku pochutnáme a naše íčko oslavíme.
Alena Vávrová
Jak stručně, výstižně a krásně shrnuto! Dano, umíš!
Marie Novotná
Již dlouho tady nebylo,co může býti v padesáti slovech skryto.Ač málo slov,vždy hodně poví a všem se tuze líbí obsah celý a nám neznalým vypoví,jak měli jste se v neděli.Tak díky Dano,díky íčko,však uvidíme se brzičko.Díky Jarce v Plzni každý a rád.
Marie Seitlová
Stručné, výstižné, nemusím koukat kdo to napsal. Danuš dík.
Jana Šenbergerová
Nebyla jsem tam, nemohu posoudit, ale tvé stručné hodnocení hovoří za mnohé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.