Už dnes: Den otevřených dveří s módní přehlídkou
Ilustrační foto: Pražské kreativní centrum

Už dnes: Den otevřených dveří s módní přehlídkou

31. 5. 2018

Pražské kreativní centrum, ve kterém sídlí i naše redakce, pořádá ve čtvrtek 31. května Den otevřených dveří. Přijďte si prohlédnout historický objekt na Staroměstském náměstí a seznámit se se zajímavými kreativními společnostmi, ale i osobnostmi z nejrůznějších oblastí, které se dne zúčastní.

Pražské kreativní centrum obývá přes 20 organizací aktivních v oblasti kultury, vzdělávání a nových technologií. Pořádají se tu workshopy, přednášky, výstavy a sídlí tu i redakce portálu i60. Ta chystá na Den otevřených dveří módní přehlídku zralých modelek, která proběhne ve 3.patře objektu (Staroměstské náměstí 1/4, Praha 1), a to zhruba v 17 hodin. Modelky jsou v režii stylistky Elen Zajíčkové, jejich outfity tentokrát poskytne společnost Textile House.

Módní přehlídka bude však jen jedním bodem bohatého programu. Návštěvníky čeká mimo jiné výstava fotografií prázdných domů v centru Prahy, výstava "Co oči nevidí",  tajemná virtuální realita, workshop Žiješ srdcem a další zajímavé akce. Z osobností bude účasten i známý psychiatr Jan Cimický, se kterým si budou moci návštěvníci popovídat.

A samozřejmě, připraveno bude i občerstvení a živá kapela.Harrison Brothers.  

Další informace o akci můžete sledovat na FB profilu Pražského kreativního centra zde: https://www.facebook.com/events/1964788453551432/

Poznámka na závěr: Nejde o redakční akci, tentokrát nebudou mít čtenáři našeho portálu možnost posezení v některém z uzavřených prostor, veškeré dění bude probíhat na pavlačích a chodbách objektu.

 

 

 

čtenáři i60.cz
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Tak jsem přece jen doteď myslela, že mi to odpoledne vyjde, a přijdu. Ale, bohužel. Tak příště. Ať se celá akce vyvede!
Dana Puchalská
Já mám ve čtvrtek lékaře. A pak už nikam nevlylezu. Škoda. Ale přeji všem pohodové odpoledne.
Ilona Vykoukalová
Škoda,že se také memohu zúčastnit,i když måm Prahu blízko,ale ve všední dny chodím na brigádu.
Naděžda Špásová
Přeji hodně úspěchů. :-)
Hana Rypáčková
Kdybych měla cestu do Prahy, zajdu.
Věra Ježková
Velice lákavá pozvánka. Obávám se ale, že mi to tentokrát nevyjde. Přeji všem dobrou zábavu. :-)
Jana Šenbergerová
Přeji úspěch a příjemnou zábavu všem, kteří se zúčastní. Já "posedím" s panem Cimickým nad jeho knížkou Zlaté návrší, kterou právě čtu. :-)
Alena Tollarová
Co se dá dělat, nemůžu být u všeho. Zralým modelkám přeji slušivé modely a pevný krok. Ať mládí zírá! Užijte si to.
ivana kosťunová
Pokud budu moci, přijedu, bude to jistě zajímavá akce. Harrison Brothers from Alabama ? To snad ne ?
Marie Doušová
Škoda , že se nemohu účastnit těchto akcí , ale věřím ,že se objeví pár fotek, které potěší i ty co jsou doma. Dík.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.