SVĚTLO MEZI STÍNY - píseň na text Zuzany Pivcové
Foto: autor

SVĚTLO MEZI STÍNY - píseň na text Zuzany Pivcové

6. 6. 2018

Jedna z posledních básní, kterou zde Zuzka uveřejnila, mi opět nabídla melodické strofy, něžně lyrický obsah, smysluplnost obsahu a touhu text zhudebnit. Výsledek snad potěší všechny, kteří vědí, jak je pro život důležité, když člověk může říct: "Jsi moje světlo mezi stíny". Všem vám přeji, ať je vám dopřáno to říkat.

hudba
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Krááásně jsem se zaposlouchala! Opět velmi zdařilý plod vaší spolupráce. Díky Lubomíre a Zuzko!
Alena Tollarová
Poslouchala jsem a nenechala jsem se rušit zvuky permoníků, co buší někde v hloubi paneláku. Dovedu si představit váš společný recitál třeba v tom divadélku v domě, kde sídlí redakce a bylo tam představení ke Dni matek
Marie Doušová
Kouzelné ,jste oba neuvěřitelně inspirující na krásné chvíle s Vaší hudbou a textem. Fandím Vám a přeji ještě hodně takových krásných zážitků. Dík!
Lubomír Müller
Děkuji všem za sebe i za Zuzku za vnímavé hodnocení písně. Jsem rád, že tuhle textařsko-hudební spolupráci Zuzky a mne posuzujete tak pěkně a vzniklá dílka vám něco dobrého do života, když ne napořád, alespoň na chvíli, dávají. A píseň Světlo mezi stíny, jak tady naprosto přesně posoudila paní Jana, byla záměrně co "nejminimalističtější" v obraze. Prostě - "chceš se mnou vnímat - poslouchej!". Pěkný den všem přeji.
Jiří Libánský
Tak tohle vůbec není špatný. :-) *****
Zuzana Pivcová
Tak díky, žes porozhrnul mé stíny a vpustil dovnitř trochu světla.
Věra Ježková
Už název je krásný. Díky.
Eliška Murasová
Vlastně jsem pochválila jen Lubomíra, ale obdiv patří i Zuzaně!
Jana Kollinová
Nádherné video. Líbí se mi poloha hlasu autora hudby, líbí se mi text, líbí se mi osobitost projevu a líbí se mi absence zbytečných video-efektů. Chceš se mnou vnímat - poslouchej!
Olga Štolbová
Příjemná chvilka k odpočinku, díky... *****

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.