Příběh na 50 slov: O pětiletce
Foto: autorka

Příběh na 50 slov: O pětiletce

13. 6. 2018

Už nikdy. Přesto známe pětiletku, kterou máme všichni rádi. Těšíme se, připravujeme. Když vlaky na kolejích zpívají, jedeme. Pokaždé jinam, pokaždé parta „hic“. Přihořívá. Ředkovec, Poděbrady, Loučná Jeseníky, Rožnov pod Radhoštěm a místo, kde si voda s pivem notují a íčkaři se radují. Plzeň s Boleveckým rybníkem. Děkujeme…děkujeme…děkujeme…na kolejích zní.  

Moje poezie
Hodnocení:
(4.6 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Kolik se nás zítra sejde...
Hana Polednová
Danuško, super, zažila jsem s vámi teprve první sraz a pevně věřím, že nebude poslední.
Dana Kolářová
Ani, také děkuji.
Hana Práglová
V další pėtiletce,To se řekne lehce☺Sraz musí dříve býti ;aby bylo lehké žití.☺
Dana Kolářová
Ájo, díky.
Anna Čípová
Dano, super nápad. Díky za přiblížení všech dosavadních setkání.
Dagmar Bartušková
Dano, úžasné!
Dana Kolářová
Jani, k balení se připojím, pěkně včas se připravím na sraz v další pětiletce. :-)
Jana Šenbergerová
Danko, pěkná připomínka, o všech srazech je tu zmínka. Ač mě ještě bolí svaly, na příští sraz v duchu balím. :-)
Dana Kolářová
Hano, díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.