Takto předvádí módu zralé modelky
FOTO: Václav Burle

Takto předvádí módu zralé modelky

13. 6. 2018

Ještě jednou se vracíme ke Dni otevřených dveří Pražského kreativního centra, jehož součástí byla i módní přehlídka zralých modelek portálu i60.

Přinášíme vám jednak výběr fotografií pana Václava Burleho, ale i video, které natočila a zpracovala paní Danuše Kubátová.

Tentokrát dámy předváděly modely zapůjčené společností Textile House, o úpravu vlasů se postaralo Střední odborné učiliště kadeřnické Karlín, líčení měla na starost vizážistka Pavla Zajíčková a modely vybírala a celou akci režírovala Elen Zajíčková.

Partnerem akce byla společnost Dermacol.

Přejeme pěknou podívanou.

 

 

móda Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Lancová
Elenko, tleskám Tobě, modelkám i paní Kubátové. Podařilo se jí vystihnout krásnou atmosféru i kouzlo historickébo objektu. Laťka je nastavena hodně vysoko. :o)))
Alena Várošová
Video zpracované profesionálně a perfektně sestříhané.Modelkám vybrané outfity slušely,byly šik,jen tam vidím stále jedny a ty samé.Hezký den!
Marie Doušová
Video úžasné, ženám to moc slušelo a byly krásné. Děkuji za hezkou podívanou.
Dagmar Bartušková
Vybrané modely se mi líbí a modelkám moc slušely.
Marie Seitlová
Moc hezké video, slušelo vám to .
Libor Farský
Skvělé !!! Blahopřeji modelkám, redakci i60 a pořadatelům Dne otevřených dveří.
Margita Melegova
Potesilo mne to modni video, krasna atmosfera, dekuji.
Dana Puchalská
Paráda. Škoda že jsem nemohla přijít. Modelky byly KOČKY.
ivana kosťunová
Lituji, že jsem u toho nebyla
Zuzana Pivcová
Mám radost, že jsem si při tomhle velmi profesionálním videu připomněla příjemný den a milý zážitek, jehož jsem se jako divák zúčastnila. Takže jste i vy ostatní mohli vidět to, co já jsem hned tehdy večer ve svém rychločlánku moc nedoložila, a sice, jaké oblečení modelky předváděly. :-D

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.