Léta se nechci vzdát
ilustrační foto: pixabay.com

Léta se nechci vzdát

21. 6. 2018

Ještě se paprsků léta

nechci vzdát...

baví mě stále

sluneční vodopád.

 

Oblaka na obloze

jsou vidět stroze,

modrá, modrá, modrá,

obloha je nádherná.

 

Vůně melounů,

jahod a broskví,

prosycují léto jen

na pár dní.

 

Až první lístek

spadne z javora,

podzim si na nás

ZAVOLÁ.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Moc milé a " lehce stravitelné " .
Marie Ženatová
Včera večer jsem přijela z týdenního pobytu pro seniory a první co jsem doma udělala bylo to, že jsem běžela na zahradu a užívala si všech chutí ovoce, které tam dozrává. Díky...
Jana Šenbergerová
Léto, doufám, je ještě před námi, tak se těším, jak si budeme užívat jeho darů. Jahody, třešně, meruňky, broskve, rybíz, melouny ... Té vůně a těch chutí!
Jitka Chodorová
Léto teprve začalo, děkuji Květuško za ovocnou vůni, jste duše poetická, trochu jste zmírnila mé kalné ráno, snad se to dnem vylepší, vaše básnička mě pohladila. Díky,.
Marie Doušová
Je dobře , že léto ještě trvá a můžeme si ho dost užívat. Obrázek láká k ochutnání. Verše vyjadřují chuť ovoce. Hezké.
Dana Puchalská
Moc hezká próza. A voňavé foto" to ještě podthlo
Zuzana Pivcová
Verše plné barevných a šťavnatých představ, že to vnímám krásně i já zde ve městě, kde znám ovoce jen z trhu. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...