Pupínek na čele

Pupínek na čele

20. 9. 2012

Zrcadlo mi ráno řeklo,
to že nejsem perfekt.
No, se mnou to málem seklo:
Obličej má defekt!

Samozřejmě děsně trpím,
s tím se přece nedá žít
to neštěstí proto musím
okamžitě napravit.

Už včera ta manikúra
taky byl šok veliký
jak ta jedna blbá můra
zprasila mi nehtíky.

Solárko je mimo provoz
taky rána do vazu
nevyžehlili mi vohoz
tak v čem já ven vylezu?

Já pupínek na čele
ze všeho si nejmíň přál
těžké je být, přátelé
metrosexuál.

Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Bartošová
Ba ne, mladíček většinou neoplývá sebeironií... Mně se kromě těch šamanských fotek líbí vaše písemné reakce na zde zveřejňovanou tvorbu. Nechválíte zbytečně ale ani nezarmoutíte toho (vlastně většinou tu), kdo nese svoji kůži na trh...
Nina Šachová
Ale jen pište, pište, nás všechny ty Vaše nápady zajímají. Kdybych neviděla Vaši šamanskou fotogalerii, řekla bych na sto procent, že je to zpověď náctiletého pubertálního mladíčka.
Jiří Libánský
Já mám občas fakt super hustý nápady, o tom ani nemůžu psát. To absolutně není o roku narození. Tak buďte v klídku a neřešte to.
Jitka Chodorová
Že je pan Jiří asi mladší ročník,to už jsem pochopila,ale že by teprve puberťák,to náš "diigent" snad být ani nemůže?!
Jarmila Peerová
S tou "pubertou" radím opatrně,aby nakonec ten pupínek na čele nebylo to nejlepší,co Vás v tomto neklidném období potkalo,,,,ehm....
Jiří Libánský
To je každou chvíli něco. Už abych měl tu pubertu za sebou. Řikali, že to pak přejde samo.
Zuzana Pivcová
Ještě, že se kožené motorkářské hadry nežehlí, nehtíky zakryjí rukavice a na hlavu dáš "piráta"!! :-D

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%