Miluji tě
ilustrační foto: pixabay.com

Miluji tě

10. 8. 2018

Dvě slova kouzelná v hlubokém zamyšlení

paprsek v nicotě, kde radost není.

Dvě slova magická, líbivá melodie

zaduní v samotě a srdce bije.

Dvě slova vábivá, touha nekonečná

vzdálenost vesmírná, kde chybí tečna.

Dvě slova vysněná,  noc je na úbytě

ta slova úžasná chybí mi  v realitě.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
ˇAjo, zase kecáš.
Dagmar Bartušková
Lydie, také bych Ti ze ❤️ ta dvě něžná slůvka přála. Vím, jak po nich toužíš. Vzpomínám na poslední posez U Tři prasátek, tam ta touha z Tebe doslova vytryskla... :-)
Marie Novotná
Ta slova chybí Ti, to věřím víc než myslíš. Však ten, co chtěl je říct, zůstal už jen v mysli. To znám a vím jak bolí, když tyhle slova, nikdy nevysloví. Tak nezoufej a na svět koukej, co krásného je kolem nás. Vsak bude dobře - věřím - zas.
Zdenka Jírová
Tak jsem si pomyslela po přečtení"... mladí už jsme byli/y/."
Alena Vávrová
Krásně jsi to , Lidu, o své touze zveršovala. Budou padat hvězdy, zkus si něco přát!
Jana Šenbergerová
Lidmilko, ráda bych ti je půjčila, ale když o ta slůvka ani tak nejde, spíš o to, mít je komu říct. Napsala jsi to krásně a já ti moc přeji, ať je můžeš nejen říkat, ale také zase slýchat.
Jitka Caklová
Smutné, však každý jsme svého štěstí strůjcem, přitom stačí jenom chtít. Vystřelený šíp vytvoří tečnu, která najde si svůj cíl a dvěma slůvkům kouzelným, můžeme kráčet vstříc.
Zuzana Pivcová
Místo komentáře si to raději ještě znovu přečtu.
Marie Seitlová
Lidmilko, moc krásná báseň. Rozumím Ti, ……..
Věra Ježková
Lidmilko, nádhera. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...