Fotoreportáž: Srpnový pozdrav z Jeseníků
Foto: autorka

Fotoreportáž: Srpnový pozdrav z Jeseníků

15. 8. 2018

Na svých ranních toulkách si vždy vzpomenu na naše íčko. Na to, jak bych některé z vás, hlavně fotografy, vzala na svá oblíbená místa. Někdy je to k řece, někdy na louku. Ale pak si uvědomím, že každý z nás má to své oblíbené místo, hodinu, počasí.

Já jsem ranní ptáče, to už většina z vás ví. Někdy potkám nějakého osamělého běžce a říkám si, bože, takhle po ránu a běhat! A pak si na to sama odpovím. A co ty a tvoje ranní toulky? To už je taky taková úchylka. Mám pro vás pár srpnových foto okamžiků nejen z mých ranních šouraček.  


Srdečný pozdrav z jesenických luk a strání.

příroda
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji za …srdečný pozdrav z jesenických luk a strání… Radost se dívat.
Ilona Erika Kolář
Nádherné fotky.
Lenka Hudečková
Elí, nádherné fotky z krásné přírody. Kdo umí, umí, a Ty umíš :-)
Elena Valeriánová
Děkuji všem za hezká slova. Moc si toho vážím. Aničko, TY že by mě nemáš? Tak to jsi mě rozesmála. Už se těším na tvou fotoreportáž. Paní Vladislavova, máte pravdu jsou to kapky lijáku na lepenkové střeše přístřešku.
Vladislava Dejmková
Krásné fotky, vytvořené s citem, ale hádanku jsem nevyluštila. Je to asi voda někde. Ale kde?
Anna Čípová
Elenko, moc povedená fotoreportáž. Klid a pohoda z tvých fotografií se přenesla i na mě. Díky, díky za každé nové ráno. Mám připravené fotky z mých ranních výletů, časem možná zveřejním. Ale na tebe nemám.
Hana Rypáčková
To je můj šálek čaje....
Marie Novotná
Je krásné koukat na přírodu v každou denní dobu,ale tyhle fotečky z časného rána-to je balzám pro oči i duši.Díky Elen.
Jitka Caklová
Do Jeseníků už jezdíme řadu let, ale nikdy není možné vidět vše. Děkujeme za jiné, krásné pohledy v tomto kraji. Oceňujeme různorodost, co snímek, to jiný cíl lovu beze zbraně. J+R
Alena Tollarová
Já ranní ptáče nejsem. A i kdybych byla, takové fotky stejně neulovím. Kochám se jednou po druhé a dokonce jsem si i připomněla, jak vypadá désť! Krásná fotoreportáž.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.