Kdo se účastní módní přehlídky na Písecké bráně?
FOTO: archiv Miluše Převrátilové

Kdo se účastní módní přehlídky na Písecké bráně?

16. 8. 2018

Známé i zcela nové tváře se objeví na módní přehlídce, která se uskuteční 25. září na Písecké bráně v Praze 6.

 

Na naši výzvu zareagovalo nakonec jen deset dam, jedna z přihlášených se omluvila z časových důvodů a další nesplnila podmínky výběru. Reprezentovat náš portál i60 budou na módní přehlídce tyto dámy:

 

Heulerová Libuše 

Ježková Věra

Tollarová Alena

Bartušková Dagmar

Stočesová Danuše

Válková Naďa

Gibková Marie

Zvadová Marcela 

 

Stylistka Elen Zajíčková bude v nejbližší době všechny dámy kontaktovat a domluví se s nimi na zkoušce modelů.

 

Informace o přesném čase módní přehlídky a doprovodném programu sdělíme čtenářům začátkem září.

móda Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše D'Engeli
Hezký večer milý přátelé, přehlídka na Písecké bráně byla okouzlující. Díky paní Elen, paní Pavle a všem modelkám. Pro mne to byla nová zkušenost, velmi krásná. Myslím si, že člověk má v každém věku svoji krásu, svůj půvab. Přeji všem nad ...... hodně dobrých nápadů v oblékání. Vždy to chce rovnováhu. Něco si člověk vezme již ze svého starého šatníku, něco dokoupí. Opravdu to chce kuráž, protože krása je dostupná všem. Chce to hlavně milý úsměv a pozitivní náladu. 14. Dalajalama říká, že bychom se měli dožívat minimálně sta let. Tak hurá do toho. Danuše
Bohuslav Douša
PS.....PODĚKOVÁNÍ STYLISTCE ELEN ZAJÍČKOVÉ,KOSMETIČCE PAVLE A I KADEŘNICKÉMU SALONU...DÍKY
Bohuslav Douša
Dobrý den, tak jsem si ,,vyzkoušel,, červený koberec na modní přehlídce v Písecké bráně, 25.09.2018 ,ůčast veliká,ohlasy příjemné , takže do ev.dalších se budu těšiti..Skvělé modely od ,,botique,, Office mode a Paris mode, vč. modelek . Zdraví Sl. Douša
Jitka Hašková
Určitě přijdu se podívat. Už to mám zapsané v diáři. Přehlídka v Písecké Bráně začíná v 16:00. Myslím, že všichni budou v Písecké Bráně a nikdo nebude stát na Bráně.
Ilona Vykoukalová
Chtěla bych se zeptat,kdy začíná modní přehlídka,nějak mně to uniklo,chtěla bych se přijet podívat.
Dagmar Bartušková
Jsem příjemně překvapená. Díky!
Alena Tollarová
Kdybych to neviděla černé na bílém, tak neuvěřím, že se přihlásilo jen deset dam. Na co čekají ty stovky dam z fotek na senior fashion? Každopádně vstříc dobrodružství. A lidi, přijďte se aspoň podívat.
Helenka Vambleki
To bude nádhera, seniorky opět dokážou, jak dovedou být šik!!! Tak, holky, pevný krok, vyprsit, usmívat!!!
Marie Doušová
Přehlídka nás obohatí o nové modely a dodá nám inspiraci. Už se těším a modelkám přeji ať se jim daří.
Jana Mesarčová
Jejky.nejak mi to uniklo, přihlásila bych se.:-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.