Bowling Praha 3.10.2018 v 15.00 h (změna-místo 20.9.2018 v 17.00 h)

Bowling Praha 3.10.2018 v 15.00 h (změna-místo 20.9.2018 v 17.00 h)

11. 9. 2018

Milí íčkaři,

zvu Vás na pražské setkání, které se uskuteční v Bowbaru v Praze 3, ve středu 3. 10. 2018 v 15.00 hod.

Zakoupila jsem 2 vouchery s 50% slevou a máme rezervovány 2 dráhy na 1 hodinu bowlingu. Může se zúčastnit až 12 hráčů.

Místo konání:

Bowbar, Bořivojova 83, Praha 3-Žižkov  (nepřezouvá se zde)

Jak se tam dostanu?

Tramvají č. 9, 15, 26 - zastávka Lipanská, projít Lipanskou ulicí a dále Bořivojovou až k bowlingu (z Hlavního nádraží 2 stanice).

Napište, prosím, kdo bude mít zájem přijít.

Těší se na vás Hana

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Vargová
Hanko, musím se omluvit, jsem v pracovní neschopnosti a nemám v tu dobu vycházky. Přeji všem pevnou ruku a někdy na viděnou na příští akci.
Hana Polednová
Blanko, škoda, třeba to vyjde příště.
Blanka Macháčková
Musím se omluvit, ač přihlášená, nemohu přijít. Moc mě to mrzí. Tak snad příště.
Ilona Vykoukalová
Škoda,že je to ve všední den,chodím ještě po - čt na 4 h . na brigádu do welness.
Hana Polednová
Prima, že si s námi zahraješ.
Jana Vargová
Minule jsem nehrála, tentokrát se těším, že se zapojím.
Hana Polednová
Bezva, přibývá nás, těším se moc.
Jiřina Hájková
Hani,píšu si datum do kalendáře.Když mi do toho nic nepřijde tak přijedu.
Olga Štolbová
Přihlašuji Helenu Doležalovou, byla s námi už na minulém bowlingu a v lednu na Staromáku. Nějak se jí nepovedlo přihlásit na íčko, pořád jí píše, že není přihlášená. Občas si voláme a těší se na setkání na bowlingu.
Hana Polednová
Děvčata, jsem ráda, že vám tenhle čas vyhovuje. Už nás přibývá a určitě si to užijem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.