Já, babi
Ilustrační foto: pixabay.com

Já, babi

25. 9. 2018

Mám ráda všechna vnoučata, každé je jiné, své. To nejmladší vidím tak šestkrát za rok, ale umíme si to spolu užívat, i když zatím moc nemluví. Pokaždé, když odjíždí, jsem naměkko, už vím, jak to bylo s mým tátou, když se hned schoval za vrátka.

Prostřední vnouče je takový svéráz, miluje auta, zvířátka, slovně komunikuje, jen když to uzná za vhodné. Nejstarší vstupuje do puberty, ve svém věku ví spoustu věcí, o kterých jsme v naší generaci neměli ani potuchy. Ale tak trochu mě mrzí, že moc nejeví zájem o knihy, já už tenkrát četla vše, i knihy pro dospělé. Zato má většího tvořivého ducha, od mala velkou fantazii.

Jsem ráda, že mě berou jako babi, kterou mají rády a já zas je, se vším všudy, co život přináší.

vnoučata
Autor: Blanka Bílá
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Vida, další nová pisatelka. Jen tak dál Blani....
Hana Polednová
Blanko, jako babička pěti vnoučat mám stejné pocity. Každé je jiné, ale miluji je stejnou láskou a věřím, že i oni mne. Díky za hezký článek.
Dana Puchalská
Moc milé povídání. A bude ještě další díl?
Hana Rypáčková
Děti naší ob generaci potřebují. Je to takové spiklenectví.
Hana Práglová
Vítám asi novou íčkařku....Vnoučata -to je vdėčné téma.PIŠTE DÁL,BUDEME RÁDI.
Naděžda Špásová
Blanko, tak vaše vnoučata už známe, ještě byste mohla napsat něco o sobě. Stačí jen odkud jste , kolik vám je a co, kromě vnoučat, vás baví a pod. Nebojte, jiné údaje opravdu nikoho nezajímají. :-)
Blanka Macháčková
Beru to také jako milé představení. Věřím, že se budeme setkávat s vašimi příspěvky častěji. A opravdu - je radost mít z vnoučat radost.
Zuzana Pivcová
Myslim, ze na uvod jste toho rekla hodne. To je jako predstaveni ostatnim dobre.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.