Slovinsko 2018 -  Orchidárium
Foto: Pavel Kopřiva

Slovinsko 2018 - Orchidárium

11. 10. 2018

Letos v září jsme si zopakovali pobyt v termálních lázních Terme Snovik ve Slovinsku, o kterém jsem tu už psala. Jeho součástí byly stejné fakultativní výlety jako loni, ale tentokrát jsme se na nich věnovali tomu, co jsme tehdy nestihli. Na rozdíl od minulého roku, kdy pršelo a byla taková zima, že nám v bungalovech topili, v tomto roce jsme zažili teplý slunný týden.

První výlet nás zavedl na Velikou Planinu a do Arboreta ve Volčjim Potoku. Minule jsme neviděli tamní orchidárium, které se nám letos předvedlo v celé své rozkvetlé kráse. Posuďte sami. Já se kochala, můj partner fotil.

 

cestování
Hodnocení:
(5.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Jani, mně stačí jedno slovo - NÁDHERA :-)
Alena Vávrová
Také jsem milovnice orchidejí a mám je doma na třech oknech a rostliny mi zrovna kvetou. Občas také nějaká zajde, ale časem ji nahradí jiná. Orchideje ve velkém, takto pohromadě, jsem naposledy zažila v botanické zahradě ve Švédsku.
Jana Šenbergerová
Vážení přátelé, děkuji za všechny vaše příspěvky. Věděla jsem, že se vám budou orchideje líbit, i když podmínky k focení nebyly nic moc. Byla jsem jimi tak nadšená, že mi kvalita nepřišla až tak důležitá a fotograf dělal, co v dané chvíli bylo v jeho silách. :-)
Naděžda Špásová
Ve Slovinsku jsem nikdy nebyla, ale ty orchideje, Jani, jsou boží. :-)
Věra Ježková
Jani, nádhera – těch tvarů a barev. Díky. :-)
Marie Seitlová
Jani to je nádhera, tolik barev. Orchideje se mi moc líbí.
Dana Puchalská
Jani to je..... k r á s a. Orchideje jsou nádherné květiny. Děkuju za nádhernou podívanou.
Marie Novotná
NÁDHERA.
Alena Tollarová
Jsem jedna z těch, kdo slintají, jak to trefně nazvala Elena. Naše "holky" začínají vystrkovat květní stvoly a těším se na rozkvetlá okna o vánocích. Vyjde to tak akorát.
Eva Mužíková
Jani, to je nádhera.... mám radost z těch mých, které právě také kvetou... díky za potěšení pohledem... Bertice

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.