Poděbrady – Fotografie – Vernisáž - Výstava
FOTO: autorka

Poděbrady – Fotografie – Vernisáž - Výstava

15. 10. 2018

Česko očima seniorů, putovní výstava fotografií, kterou připravil portál i60, byla slavnostně zahájena 13. 10. 2018 v poděbradském muzeu. Všechny, kteří přijeli do Poděbrad popřát výstavě „šťastnou cestu“ při jejím putování, přivítala modrá obloha, zářivé slunce, přehlídka barev a v neposlední řadě příjemní hostitelé.

Doprovodný program „nasytil“ všech pět smyslů. ZRAK – fotografie a módní přehlídka, SLUCH – hudební vystoupení a chvilka poezie, ČICH – darované květiny, HMAT – předváděné modely a kroje, CHUŤ – připravené občerstvení. Ovšem největší lahůdkou bylo další vzájemné setkání „íčkařů“. A kdo nemohl přijet, může se podívat na mini foto reportáž z místa dění.

Děkujeme za příjemné odpoledne. Výstava je moc hezká a určitě stojí za vidění.

Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji za milá slova.
Danuše D'Engeli
Milý přátelé, článek je krásný a fotografie také. Určitě to musela být krásná akce. Danuše Stočesová
Dana Kolářová
Evo, díky. S focením se musím přizpůsobit možnostem mého fotoaparátu, rozhodl se, že půjde do důchodu. :-)
Dana Kolářová
Elenko, děkuji. Také se ráda podívám na fotky z akcí, kterých nemám možnost se zúčastnit.
Marie Doušová
Moc pěkné. Dík.
Dana Kolářová
Hano L., děkuji. Máš pravdu. Prožívat nějakou akci jako divák umožňuje vnímat všechny detaily.
Lidmila Nejedlá
Zajdu znovu do muzea a v klidu si fotografie prohlédnu. Dnes mi říkala známá, jak obdivovali foto s ojíněnou květinou?
Jana Šenbergerová
Další zajímavý pohled na hezkou akci íčka. Díky, Dano.
Alena Tollarová
Super!
Hana Lancová
Danuško. Velmi obdivuji Tvou schopnost stručně a výstižně popsat danou situaci. Jsem moc ráda, že jsem se tentokrát "urvala" z domu a mohla přijet. A jen se bezstarostně dívat a vstřebávat dojmy nejen v muzeu, ale i po celých Poděbradech.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%