Chtěla bych

Chtěla bych

29. 9. 2012

Chtěla bych slyšet mám tě rád,
chtěla bych dostávat květy,
chtěla bych to slyšet častokrát,
třeba i uprostřed věty.

Ctěla bych ještě k moři
a kochat se jeho krásou,
do jeho vody se nořit,
a nad tím vším jen žasnout.

Chtěla bych běhat po lese
a tancovat jak víla,
kdybych zas třeba na plese,
já za královnu byla.

Chtěla bych jen tak po zemi,
si bezbolestně chodit,
a taky děti za ruku,
do školky třeba vodit.

To všechno bylo,
nejde vrátit čas,
tak sednu a píši básně,
až uslyším však vnuků hlas,
babi, pojď taky mezi nás,
bude mě zase krásně.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Bartošová
Milé!
Jiří Libánský
Když to čtu, chtěl bych být nějakým velkým kouzelníkem, který dokáže lidem plnit jejich velká přání, sny a touhy. Zvláště těm, kteří si to stoprocentně zaslouží.
Zuzana Pivcová
No, vida, vrátila jsem se do Prahy a už tu na mě čeká hezká, lehce smutná básnička, která však přechází v optimistický tón současnosti. Moc hezké, Jituš.
Jitka Chodorová
Děkuji děvčata,také se na něco těšit mi přijde důležité,jenže někdy už člověk tuší,že se těší zbytečně,proto je třeba si zanechat aspoň tu naději,nebo to sdělit někomu,kdo tomu porozumí,tak jsem to udělala.
Nina Šachová
Každý máme své tajné sny a tužby a to je moc dobře. Něco se nám splní, něco ne, ale přát si a doufat a těšit se na něco je moc fajn.
Růžena Antlová
čas nevrátíme a vy jste to krásně napsala

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...