Co jsme si přáli
Foto: Marcela Pivcová

Co jsme si přáli

4. 11. 2018

Zamlklé stromy,
oblaka toulavá,
výčitka, co mi
v paměti zůstává,
bělostné peří,
výbava labutí,
i když se šeří,
stojím tu bez hnutí.

Neklidné vlání,
kde hledat odvahu,
nejasné přání
poutá mě na prahu,
peříčka hebká,
bělostné chomáče,
život se neptá,
proč je mi do pláče.

V modravé dáli
cesta se klikatí,
co jsme si přáli,
to dnes už neplatí,
duše však věří,
stále to nevzdává,
dál u tvých dveří
láska má postává.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Mirka Motyková
Pěkné.....
Marie Doušová
Zuzko, opět úchvatná a procítěná poizie ****************
Hana Nováková
Zuzko, jako vždy v mých komentářích, procítěnost, trochu tajemno, krása veršů.... Obdivuji ty, kteří nejsou profíky, ale dokáží je mnohdy předčít. Já básnit neumím, ale fandím všem, kterým to jde a chtějí se s námi o verše podělit. Budu se Zuzko zase těšit na další veršování...
Olga Štolbová
Nádherné … ***********
Eliška Murasová
Krásné, smutné, život....děkuji
Marie Ženatová
Díky moc za nádherné verše...
Věra Ježková
Zuzko, krásná básnička pro mě právě dnes. Vztáhla jsem si ji na své tři životní Karly (viz Gratulace).
Hana Šimková
Podařilo se mi to poslat dvakrát , tak vidíš, jak jsem zmatená a unešená
Hana Šimková
Zuzanko jak to děláš, že jsi nevyčerpatelná. Já už vůbec nedokáži vyjádřit co při čtení Tvých veršú cítím,ani jak je mám ohodnotit. Prostě díky za ty napsané a ještě větší díky za ty ještě nenapsané,. Jsi pro mne prostě fenomen nádherný a neuchopitelný.
Hana Šimková
Zuzanko jak to děláš, že jsi nevyčerpatelná. Já už vůbec nedokáži vyjádřit co při čtení Tvých veršú cítím,ani jak je mám ohodnotit. Prostě díky za ty napsané a ještě větší díky za ty ještě nenapsané,. Jsi pro mne prostě fenomen nádherný a neuchopitelný.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...