Vernisáž fotografií a módní přehlídka v Poděbradech kamerou Danuše Kubátové
FOTO: archiv redakce

Vernisáž fotografií a módní přehlídka v Poděbradech kamerou Danuše Kubátové

24. 10. 2018

Ještě jednou se vracíme k naší povedené akci - vernisáži fotografií a módní přehlídce v Poděbradech. Po reportáži a fotografiích vám nyní nabízíme k zhlédnutí video, které opět připravila paní Danuše Kubátová.

Podívejte se na to, jak to všechno v Poděbradech probíhalo:

fotografie móda
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elen Zajíčková
Děkujeme Danuše! Ty umíš zachytit to nejpodstatnější - duši akce. Tvoje video je pro mne jako rukopis, který je úhledný, dobře čitelný a přitom tak neopakovatelně věrný. Děkujeme.
Elena Valeriánová
Trochu jsem čekala podle nadpisu Vernisáž fotografií ... , že ve videu budou zabrány více i fotografie, pro ty, co tam být nemohli. Modní přehlídka byla moc pěkná.
Hana Rypáčková
Dnes jsme na výstavě byly. Eva, Jiřina, Dagmar a já. Prima..
Alena Várošová
Krásné video,díky zkušené kameramance Danuši.Je vidět,e jste si to všichni skvěle užili a modely byly víc jak dobře vybrané, suprové a velmi dobře připravená akce.Klobouk dolů,palec nahoru fakt super.Všem,kteří se na této vynikající akci podíleli všem patří velké poděkování.
Eva Mužíková
Ráda jsem se podívala, děkuji paní Danuši.
Lidmila Nejedlá
Moc se mi to líbí, čiší z toho prima atmosféra. Záběry dobového oblečení na figurínách zajímavě přehlídku doplňují. Díky p. Kubátová.
Eliška Murasová
Musela to být skvělá akce, těší mě, že jsem se mohla podívat, děkuji!
Jana Šenbergerová
Pěkná akce. Ráda jsem viděla známé tváře. Dík.
Helena Votíková
Moc pěkné.Děkuji
Dana Puchalská
Krásné video. Děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.