Proč
Foto: autor

Proč

29. 10. 2018

Vzhledem k tomu, že se na prosinec zásluhou Hanky Švejnohové chystá poetický večer Verše psané životem (trochu i s mou hudbou), je tahle nová píseň na text Zuzky Pivcové skoro jako pozvánka. Text v kratší podobě už Zuzka na portálu publikovala. Poprosil jsem ji o rozšíření, takže kompletní báseň má teď premiéru. 

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Švejnohová
Uauuuu…. paráda!!!!! Velmi cenný příspěvek do prosincového scénáře! Díky, Lu! Už se těším...
Lubomír Müller
Děkuji všem za krásné komentáře. Těším se na setkání v Praze v prosinci.
Soňa Prachfeldová
Děkuji
Marie Doušová
Úžasné, dojemné ....... Nemohu najít slova ,kterými bych Vám oběma/ Zuzko a Lubomíre/projevila úctu za tak krásné prožitky při Vašich písních .
Zuzana Pivcová
Hvězdičky dávám Lubomírovi, který zase jako obvykle probudil spící text. :-D
Věra Ježková
Děkuji za krásný prožitek.
Zuzana Pivcová
Jano, je to Lubomírova úprava jeho fotografie. Ptala jsem se ho.
Libor Farský
Úžasné !
Jana Kollinová
Opět jedinečná tvorba již známé autorské dvojice. Tentokrát mě zaujal interpretův jakoby trémou rozechvělý hlas, naplněný ostychem nebo obdivem k veršům básně a tím umocnil celkový dojem. Zajímalo by mě kdo je autorem kresby ve videoklipu, je zajímavá svými čistými liniemi. Díky za příjemný zážitek.
Jitka Hašková
krása nesmírná jako všechny ostatní písničky.

Zpět na homepage Zpět na článek