Fotoreportáž: Autovýlet
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Autovýlet

8. 11. 2018

První říjnovou sobotu bylo téměř letní počasí a byl by hřích zůstat doma. Naše autovýlety neplánujeme do detailů, určíme směr a zastavujeme na místech, která nás zaujmou.

Při první zastávce za městem Valašské Meziříčí jsme se prošli mezi poli a loukami a pokochali se pohledy na Hostýnské vrchy. Druhou procházku jsme si udělali za městem Kelč. Nejvíce času jsme strávili u vodní nádrže Skalička v blízkosti města Hranice na Moravě.

Pokud máte zájem, tak vás srdečně zvu do fotogalerie.

fotogalerie
Hodnocení:
(5.2 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Milé dámy, moc vám děkuji za vaše komentáře. Článek jsem měla připravený delší dobu a nemohla se rozhodnout, zda ho zveřejnit. Měla jsem pochybnosti, zda někoho zaujme. Mám radost, že se vám líbil.
Lidmila Nejedlá
Aničko, prošla jsem se s tebou tou krajinou a bylo to příjemné.
Dagmar Bartušková
Ančí, děkuji za příjemný výlet.
Marie Novotná
A to je a země.......krásná země.Díky.
Marie Seitlová
Krásná fotoreportáž a procházka přírodou. Přidávám *****.
Alena Tollarová
Reportáž by si měl prohlédnout každý, kdo tvrdí, že není co fotit. Vždycky je, jen se umět dívat! Překvapil mě v říjnu kombajn a nejvíc se mi líbí ta kaplička.
Eva Mužíková
Aničko, krásně jsem se prošla a potěšila fotkami. Popisky můj vjem vždy podpoří, moc hezké.
Elena Valeriánová
Daleko? Stejně je daleko všude, tam i zpět. Ale je tam krásně, naše zem je sice malá, ale krásná. Aničko, výlety prostřednictvím tvého foťáku jsou pro mě vždy zážitkem. Děkuji moc za krásný pocit.
Naděžda Špásová
Aničko, vaše výlety se mi vždycky moc líbí. Škoda, že je to tak daleko, je tam určitě moc hezky, fotky jsou toho důkazem. :-)
Věra Ježková
Potěšil mě výlet do míst, kde jsem nikdy nebyla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.