Vtipnější vyhrává: Doplňte vtipné komentáře k fotkám
Vtipnější vyhrává...

Vtipnější vyhrává: Doplňte vtipné komentáře k fotkám

7. 11. 2018

Máte smysl pro humor? Doplňte do bubliny na fotografii vlastní text. Nejlepší komentáře oceníme.

Texty do bubliny můžete psát prostřednictvím komentáře vedle tohoto příspěvku, a to až do příští středy.

Připomínáme, že fotky budeme vydávat každou středu až do konce letošního roku a všechny fotografie s nejvtipnějšími texty pak vydáme na Silvestra. Třem autorům, kteří budou mít nejvíce vtipných komentářů v bublině, pošleme po Novém roce dárek. 

Všechny fotografie s texty najdete v rubrice Zábava a kultura. Anebo dole nahomepage mezi tématy: Vtipy-bubliny.

 

 

 

K fotografii z minulého týdne jsme vybrali text paní Lenky Měkotové:

woman-2605355-1280.jpg

Vtipy - bubliny
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Měkotová
Pane primáři, víte si rady? Nevím, nevím, v ženách se moc nevyznám.
Marcela Pivcová
Nemyslete si, studente, že vás s tímhle pustím ke zkoušce!... Ne, to si nemyslím, já jsem jen přišel udělat s vámi rozhovor.
Dagmar Bartušková
Sestro, rychle, připravte si metr, je tam tasemnice! Ale kde ho vzít, pane doktore, vždyť jsme na sále a ne v krejčovské dílně!
Lidmila Nejedlá
Studente, ten zadní steh vás naučili na fakultě?.. Ne, ne, pane primaži, to mi nautila babiťka.
Lubomír Měkota
1. Tak, slepé střevo jsem už vyndal. 2. A já najdu bílou hůl.
Anna Potůčková
Kolego, také by jste si nechal pro korunu vrtat koleno?
Jaroslava Handlová
Právě teď jsem odrodil svoje desáté dítě. Gratulace, kolego, to jsme netušili, že jste tak plodný.
Jarmila Nedvídková
Pane primáři co to je? Nevím, ale říkali že ležel v talíři...
Zdenka Soukupová
Pane kolego, jak to, že jste mi zase nenabrousil ten skalpel?!!
Květa Řičánková
......Tak kde začneme?........Nevím,já se zapomněl podívat na rozpis.........

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.