Objednejte si kalendář na rok 2019
FOTO: Alena Tollarová

Objednejte si kalendář na rok 2019

5. 12. 2018

Nástěnný kalendář na rok 2019, který redakce portálu i60 připravila z fotek svých čtenářů, je na světě. Objednávat si jej můžete od dnešního dne.

Nástěnný kalendář obsahuje celkem 36 fotografií. Na jejich výběru se podíleli jednak členové redakce, ale i sami čtenáři, kteří hodnotili snímky ve čtyřech soutěžích uplynulého roku - Obrázky jara, léta, podzimu a zimy.

Každý měsíc reprezentují vždy tři snímky, které jsou navíc doplněny básněmi našich čtenářů.

Na podobu kalendáře se můžete podívat kliknutím na odkaz pod tímto článkem.

Cena kalendáře je 165 Kč včetně DPH. Vyzvednou jej lze osobně v redakci (Praha, Staroměstské náměstí 1/4, Pražské kreativní centrum, 3. poschodí), anebo si jej můžete nechat poslat poštou na dobírku.

Objednávky přijímáme mailem na adrese i60@i60.cz.

 

 

fotografie fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Bohužel nemohu přijet na sraz, tak jdu na mail. Děkuji.
Hana Polednová
Objednala jsem si kalendář mailem a vyzvednu na srazu. Díky.
Ilona Erika Kolář
Já si kalendář také vytvednu na srazu, už jsem si ho objednala přes e-mail.
Karel Hyndrák
Objednávám 1 ks kalendáře 2019, vyzvednu si na srazu 13. 12. 2018. Děkuji.
Šárka Nováková
Kalendář je krásný, chválím redakci za výběr fotografií a veršů, blahopřeji všem autorům a přimlouvám se za pokračování kalendáře na další rok. Kalendář už objednal manžel, také se mu moc líbil.
Lubomír Müller
Gratuluji redakci a autorům fotografií i básní ke kalendáři, který profesionální úrovní grafického zpracování, a především obsahem, předčí mnohé tzv. luxusní kalendáře na našem trhu. Výběr fotografií je skvělý!
Olga Štolbová
Kalendář se mi moc líbí, jdu objednat. Děkuji redakci zdravím... ♥
Jiří Hudeček
Kalendář je opravdu hezký, povedl se a chválím :-)
Jitka Caklová
Elen, já to mám obráceně. Dřív, když jsem se zmýlila, říkala jsem si, "Jsem já to ale vůl!", přestože jsem žena. Teď když se mýlím, což se stává, už si to neříkám :-)
Jitka Caklová
Zuzko díky za redakční pohled na danou záležitost. Kalendáře jsem si objednala mailem, čekat co zbude se mi nechce a pokud budou vytištěné, ráda si je odvezu 13. z redakce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.