O internetové diskuzi
Ilustrační foto: pixabay.com

O internetové diskuzi

8. 12. 2018

K článku volná diskuze

slouží převážně lůze

bzum bzum bzum bzum

primitivním jedincům

 

Hulvátství a sprostota

závity jim přemotá

v hlavách kde se běda

mozek marně hledá

 

Ať je téma jakékoli

přitahuje houfně voly

slušný člověk po vhlédnutí

dál se čísti nedonutí

 

Anonymně skrytě špiní

co mohou dokázat jiní

ubožáci písmen v davu

schovávají prázdnou hlavu

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Blanka Macháčková
Zdenka H. bych brala jako svého K. H. Borovského a Oldřicha Č. jako svého mluvčího.
Oldřich Čepelka
Lidi, děkujte bohu nebo komu chcete, že máme takový server, jako je i60.cz! Protože tady je oáza normálnosti, slušnosti a respektu. (Drobounké odchylky teď nepočítám a nebudou nikdy převažovat.)
Dana Puchalská
Super. Hlava dutá která ty drby hltá. Pryč od nich. Je to na pováženou, za čím se lidi ti ženou. (Přišlo mi na jazyk i horší pojmenování.) Anonym schová se i za komín.
Hana Nováková
souhlas se všemi níže uvedenými články. Pane Zdeňku trefně napsané. I za anonymitou stojí ty nehorší trestné činy co si jen dovedete představit. Nelze to asi moc ovlivnit, ale je to hodně nebezpečné a pak, když by se k tomu přidaly i zahalovací šátky, další téma k diskuzi, ale určitě si nebudu kazit adventní čas...
Hana Rypáčková
Zdrhám od toho. Říkám si, co je to za lidi, že se celý den vybavují a nadávají si navzájem? Hlavně , že mají internet.
Libuše Křapová
Naprosto přesné a výstižné. Velmi zřídka na diskuze nakouknu a velmi rychle odtud prchám
Zuzana Pivcová
Někdy jsem si náhodou otevřela debatu u článku na Seznamu, ale to se nedá číst. Tam opravdu hraje roli ta anonymita. To je kdekdo frajer/ka. Díky, Zdeňku, za výstižné zhodnocení.
Jana Šenbergerová
Zrovna jsem sem došla přes Novinky. To jste, Zdeňku, přesně trefil. Přesto je to všechno o tom, že máme různé představy a zkušenosti. Často je mi nejmenovaných jmenovaných líto, protože kdoví, čím si v životě prošli.
Jitka Caklová
Nitkami zloby svázaní, myslíce že jsou nadaní, kují pikle v slepém davu, nevědouc že jdou na popravu.
Jitka Caklová
Schovávají ji za masku pózy, rádi mydlí druhým schody. Nevědouc co činí, přidávají se i jiní

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...