Příběh na 50 slov: Žralok
Ilustrační foto: pixabay.com

Příběh na 50 slov: Žralok

15. 12. 2018

Potvora. Kdo? No přece žralok. Objeví se nečekaně, rozruch způsobí. Doráží, doráží, až zaútočí. Klidná plavba Prahou je narušená a ohrožená. Co s tím? Vyzrát na žraloka. Utéct. Plesk, plesk. Nelze. Šklebí se čím dál víc. Zoufalství vzrůstá. Samá voda. A za rohem? Boty. Přistání v přístavu i60 je zachráněno.

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(4.8 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Maruško, děkuji a přeji hezké dny.
Dana Kolářová
Elenko, byla jsem tak soustředěná na hledání obchodu, že mě fotit ani nenapadlo.
Marie Seitlová
Danuško, moooc děkuji za Žraloka . Jsi opravdu výborná na příběhy na 50 slov.
Alena Vávrová
Dobře to dopadlo ;-)) .
Dana Kolářová
Než jsem našla Obuv, musela jsem podrážku přivázat igelitovým sáčkem. Máš pravdu, Zuzano, bylo to dílo.
Elena Valeriánová
Usmívám se. Včera na Karlově mostě jsem tuto situaci viděla na vlastní oči. Paní měla červené boty (botasky) a utrhla se jí podrážka od podpatku, strkala si tam kus kartonu. Chtěla jsem tu nešťastnici vyfotit, ale bylo tam tolik lidí a pořád se mi motali do záběru.
Zuzana Pivcová
Jednou v létě na výletě mi upadla náhle u sandálu celá podrážka. To bylo dílo. Díky, Dano, dobře sis poradila. A nám to dobře podala.
Hana Lancová
Chvilku mi trvalo, než mi to docvaklo. Paráda! :o)))
Jitka Hašková
Bezva.
Dana Puchalská
Super. Ano, sliby se plnit mají.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.