Fotoreportáž: Moje toulání Prahou
Foto: autorka

Fotoreportáž: Moje toulání Prahou

18. 12. 2018

Prosínec je neobyčejný měsíc. Advent, vánoce, setkání s přáteli. Pro mě je ten letošní prosinec zcela výjimečný. Jako dárek jsem si nadělila setkání íčka v Praze. Praha má pro mě pohádkové kouzlo. Letos poprvé jsem se večerní Prahou toulala s kamarádkami a na druhý den jsem si ty pražské toulky užila sama. A bylo to"boží", jak by řekla moje vnučka. Ale dost už slov, na řadě jsou fotografie.

procházka
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Heulerová
Elen, krásné dík!!!!
Marie Foltýnová
Pěkné fotky Elen i s vtipnými popisky.Nejvíc se mi líbil ten,kde píšeš že na fotce je Alenka,Majka,Eliška,rohlík a Maruška.To mě i rozesmálo.Jak ráda bych tam byla s Vámi.
Dana Kolářová
Eleno, znovu jsem se s Tebou ráda prošla Prahou, tou naší Prahou a „setkala“ se, s prosincovou partou.
Libor Farský
Tleskám hlasitě !!!
Danuše D'Engeli
Krása, děkuji Danuše
Hana Čadová
Moc hezké fotky. Kaž rok na Nový rok projdu Prahu. Už se těším.
Jaroslava Korpášová
Elí, moc pěkné fotky, určitě jste si setkání pěkně užili :-) (zatímco my seděli u lékařů :-()
Marie Seitlová
Elen, pěkně jsi tu naši procházku Prahou zdokumentovala. Ráda jsem si ji znovu prošla a zavzpomínala na krásné setkání. Moc děkuji.
Hana Polednová
Elenko, díky za tvoje nádherné fotky. Zkrátka, umíš zachytit každý okamžik, ať je to ve dne nebo večer. S tebou jsem si opět prošla znovu večerní procházku Prahou.
Miluše Hasenohrlová
Elen,moc pěkné fotky Prahy a okolí.Já tam byla o víkendu u dcerky, ale bez foťáku a vůbec nebyl čas na procházku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.