Vtipnější vyhrává: Doplňte vtipné komentáře k fotkám
Ilustrační foto: pixabay.com

Vtipnější vyhrává: Doplňte vtipné komentáře k fotkám

19. 12. 2018

Máte smysl pro humor? Doplňte do bubliny na fotografii vlastní text. Nejlepší komentáře oceníme.

Texty do bubliny můžete psát prostřednictvím komentáře vedle tohoto příspěvku, a to až do příští středy.

 

Připomínáme, že fotky budeme vydávat každou středu až do konce letošního roku a všechny fotografie s nejvtipnějšími texty pak vydáme na Silvestra. Třem autorům, kteří budou mít nejvíce vtipných komentářů v bublině, pošleme po Novém roce dárek. 

Všechny fotografie s texty najdete v rubrice Zábava a kultura. Anebo dole na homepage mezi tématy: Vtipy-bubliny.

 

 

 

K fotografii z minulého týdne jsme vybrali text paní Marie Doušové:
photography-765082_1280.jpg

Vtipy - bubliny
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Měkotová
Sněhulák : Dneska pěšky ? Jasně, přihlásil jsem se " Do stovky".
Lenka Měkotová
Svítí slunce, bude tát. Nevadí, jsem umělý a dělám reklamu na zimní oblečení.
Lenka Měkotová
Hele, nebojíš se o tu hezkou šálu ? Bojím, bojím, už jsem přišel o boty.
Lidmila Nejedlá
Sněhulák: Tak co, Santo, chystáš se do důchodu? Santa: Teď, když nám ho zvýší??? Nikdy!
Zuzana Pivcová
Santa: Neboj, žádné globální oteplování není, neroztaješ. Sněhulák: To si jdi vykládat jinam. my už jsme tady jednoho Klause měli, co tohle tvrdil. A pak jsme se všichni málem utopili.
Marcela Pivcová
Santa: Hi, guy, how are you doing? Sněhulák: Hele, dědo, tady už mi říkali taky Zdrávstvuj, málčik, ale já mluvím jen česky.
Jarmila Nedvídková
Santo víš,že ta tvoje čepka je lepší než hrnec! Vidíš, říkal jsem ti, není nad inovaci,
Miluše Hasenohrlová
Santa: V zimě pracuji,v létě jsem na "pracáku".Sněhulák: Když nebude sníh,budu na pracáku celý rok.
Jarmila Nedvídková
Santo, kde máš sobi a sáně? Sobi mi zabavili ochránci zvířat a sáně v Praze odtahová služba.
Jarmila Nedvídková
Santo kde máš sobi? Zabavili mi je ochránci zvířat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.