Vtipnější vyhrává: Doplňte vtipné komentáře k fotkám
Ilustrační foto: ingimage.com

Vtipnější vyhrává: Doplňte vtipné komentáře k fotkám

28. 12. 2018

Máte smysl pro humor? Doplňte do bubliny na fotografii vlastní text. Nejlepší komentáře oceníme.

Texty do bubliny můžete psát prostřednictvím komentáře vedle tohoto příspěvku, a to až do pondělí 31.12.2018.

Připomínáme, že fotky budeme vydávat každou středu až do konce letošního roku a všechny fotografie s nejvtipnějšími texty pak vydáme na Silvestra. Třem autorům, kteří budou mít nejvíce vtipných komentářů v bublině, pošleme po Novém roce dárek. 

Všechny fotografie s texty najdete v rubrice Zábava a kultura. Anebo dole na homepage mezi tématy: Vtipy-bubliny.

 

 

 

K fotografii z minulého týdne jsme vybrali text paní Zuzany Pivcové:

santa-2995564-1280.jpg

Vtipy - bubliny
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marcela Pivcová
On: Tak na úspěšný vstup do nového roku! Ona: Doufám, zlato, že tím nemyslíš ten Tvůj včerejší kotrmelec ze schodů, jak jsme šli od šéfa z večírku.
Jarmila Nedvídková
Ona. Netvař se tak kysele! On. Já za to nemůžu. To je z toho vína cos koupila.
Jarmila Nedvídková
jéééé, oni se na nás koukají. Bodej by ne. S tou maškarou na hlavách vypadáme divně.
Lenka Měkotová
Ona: Jak na Nový rok, tak po celý rok. On: Ježíšmarjá, aby jí to nezůstalo.
Hana Rypáčková
On : Chytá mě křeč.... Ona: Na kolik minut jsi nastavil samospoušť?
Jitka Caklová
Ona: Za focení na reklamu se klidně budu tvářit jako debil... On: ....jo a za ty prachy udělám i kašpara.
Marie Doušová
Kdy jsi jim napsal, jsou tu i s dětmi.... No, to jsem je převezl ,řekl jsem, že budou dědit...
Dana Puchalská
Gratuluju k vítězství v bublinách.
Zuzana Pivcová
Táto, jak to zpívali, Don´t worry, be happy? ...Zavři tu pusu, nebo ti budou muset nahazovat spodní čelist jako minule.
Zuzana Pivcová
Já jsem se nevybrala, ale těší mě to, proč to nepřiznat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.