Fotoreportáž: Podzim
Foto: autorka

Fotoreportáž: Podzim

31. 12. 2018

Barvy a vůně posledního podzimu jsem si vychutnávala kratší dobu než v jiných letech. Od 13. listopadu jsem byla totiž v nemocnici a domů se vrátila za měsíc. V závěru podzimu jsem vyrážela na krátké procházky bez mého kamaráda Canona, kterého jsem vyměnila za dvě kámošky – francouzské hole.

Můj „fotopodzim“ trval necelé dva měsíce. Pokud máte zájem, mrkněte do fotogalerie, co se mi podařilo zachytit. Ale není to vše. Příště vám přiblížím ještě jednu podzimní vycházku.

procházka
Hodnocení:
(5.1 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Aničko, podzim jsi měla krásně barevný i barvitý. Poděkuj Tvým dvěma kámoškám, že Ti poskytly oporu a pomohly Ti k období zase s Canonem :) Těším se na další Tvoje toulky.
Alena Vávrová
Dobré světlo, Aničko, i nadále!
Anna Čípová
Děkuji moc za vaše komentáře a přání. Zuzko, budu fotit, jen nevím s jakým výsledkem.
Jana Šenbergerová
Krátký sice, ale naplněný vrchovatě a ve tvém pojetí krásný i pro mě.
Elena Valeriánová
Aničko, tvoje fotečky nikdy nezklamou, nádhera. Podzim jsi měla krátký a přesto je na co se zalíbením dívat. Děkuji. Ještě hodně takových krásných podzimů.
Naděžda Špásová
Aničko, moc hezké fotky.
Jitka Hašková
Děkuji za krásné fotky.
Eliška Murasová
Kouzelné podzimní fota, radost pro mé oko.
Dana Puchalská
Krásné fotografie.
Zuzana Pivcová
Krásné snímky, Aničko, z krásného kraje. Tak ať jich sem dáváš co nejvíc!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.