Pak možná
ilustrační foto: pixabay.com

Pak možná

1. 1. 2019

Sliby nás atakují,
chyby se opakují,
jde to tak lehce,
cesta je kamenitá,
prohra se nepočítá,
nikdo ji nechce.

Z drobnosti velké drama
a květy pod nohama
zase se lámou,
slova nám ze rtů prýští,
tápem jak ve bludišti
s výmluvou známou.

Až jednou místo snění
dojdeme k pochopení,
proč život bolí,
pak možná beze zmatků
přejdeme křižovatku
i s bílou holí.


P. S. Všem lidem zde přeji krásný vstup do roku 2019 s otevřenýma očima i srdcem.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Milá Zuzko, ač máme nový rok už osmý den, tvou báseň jsem našla až dnes. Jako vždy, žasnu nad tím, jak umíš obyčejný život proměnit do krásných veršů. Děkuji za přání, i já Ti přeju krásný, šťastný a pohodový rok, plný úžasných zážitků … a lásku, a zdraví, zdraví, zdraví. ♥
Hana Šimková
Děkuji Zuzanko a přeji , aby se ti i v novém roce tak krásně veršovalo.
Dagmar Bartušková
Zuzko, díky!
Anna Čípová
Život někdy bolí. Ale stále je tolik věcí, pro které stojí žít. Zuzko, přeji pohodový nový rok.
Jana Šenbergerová
To je boží! Tuhle větu jsem nikdy neměla ráda. Přesto byla první, která mě napadla, když jsem četla tyto verše. Jakmile něco pochopím, snažím se nedělat stejné chyby, což ovšem vůbec neznamená, že nedělám jiné. Poslední sloka je dokonalým vyjádřením toho, jak já vnímám pochopení. Tvá poezie mě nemůže omrzet, spíše naopak.
Jarmila Nedvídková
Nádherné, životně pravdivé.Děkuji
Eva Mužíková
Díky Zuzko.
Marie Ženatová
Díky moc za nádherné verše...
Jitka Hašková
Báječně jsi to Zuzko napsala. Díky.
Hana Nováková
Souhlasím se všemi níže uvedenými, vaše poezie neomrzí, je čtivá, mnohdy pohladí po duši, mnohdy vyvolá i slzy to proto, protože vychází ze srdce, je srozumitelná a je pro nás. Pohodový nový rok a jen vše dobré....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.